YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sınırımıza yaklaşan 4 DAEŞ'li etkisiz hale getirildi
Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde Ermiş Hudut Karakolu'na ait zırhlı kobra aracına doğru ilerlediği ve içerisinde DAEŞ militanlarının olduğu tespit edilen iki araca, yapılan uyarıya silahla karşılık vermesi üzerine ateş açılarak 4 DAEŞ militanı etkisiz hale
Sınırımıza yaklaşan 4 DAEŞ'li etkisiz hale getirildi
14 Kasım 2015 / 17:50 Güncelleme: 14 Kasım 2015 / 18:20

Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde Ermiş Hudut Karakolu'na ait zırhlı kobra aracına doğru ilerlediği ve içerisinde DAEŞ militanlarının olduğu tespit edilen iki araca, yapılan uyarıya silahla karşılık verilmesi üzerine ateş açıldı. Açılan ateş sonucu bir araçta bulunan 4 DAEŞ militanı etkisiz hale getirildi. 

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, bugün saat 14.00-14.30 sıralarında Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde, içerisinde silahlı DAEŞ militanlarının olduğu tespit edilen iki aracın Ermiş Hudut Karakolu'na ait zırhlı kobra aracına doğru ilerlediği belirlendi.

Söz konusu iki araç, kobra aracındaki personel tarafından uyarıldı. Uyarılara silahla karşılık verilmesi üzerine ise kobradan açılan ateş ile 1 araç vurulurken, aracın içerisindeki 4 DAEŞ militanı da etkisiz hale getirildi. Diğer araç ve bu araçta bulunan militanlar ise olay yerinden kaçtı.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler