YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sinan Aygün'ü şaşırtan tepki
CHP Ankara milletvekili adayı ve eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, bir vatandaşın tepkisi karşısında şaştı kaldı.
Sinan Aygün'ü şaşırtan tepki
04 Haziran 2011 / 18:57 Güncelleme: 04 Haziran 2011 / 19:22

Cuhhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) hayvan hakları politikasına ilişkin açıklama sırasında CHP Ankara  2. bölge milletvekili adayı Sinan Aygün'e bir vatandaş, "Sinan Aygün'ün insan sevgisi var mı ki, hayvan sevgisi olsun" diyerek tepki gösterdi.

CHP Ankara milletvekili adayları Aylin Nazlıaka, Onur Bayar ve Sinan Aygün, Kuğulu Park'ta partilerinin hayvan polikasına ilişkin açıklama yaptı. Milletvekili adaylarını, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve alana köpekleriyle gelen çok sayıda hayvansever de yalnız bırakmadı. Açıklama öncesinde köpekleri seven vekillerden Sinan Aygün'e bir vatandaş, "Sinan Aygün'ün insan sevgisi var mı ki, hayvan sevgisi olsun?" diyerek tepki gösterdi. Tepki üzerine şaşkına dönen Aygün, 31 senedir evinde köpek beslediğini söyledi.

Hayvansever Fırat Yıldız, yaptığı konuşmada torpil, iş değil sadece doğaya ve hayvanlara saygı istediklerini söyledi. Yıldız, Başbakanın çılgın projesine gönderme yaparak, hayvanat bahçesi yapacak olan kişilere kendilerinden oy çıkmayacağını belirtti. Yıldız, "12 Haziran günü kalplerimizi sandığa koyup, oy vereceğiz" dedi. İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler