YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şimdi de çürük raporuna el attı
Adliyeye sevk edilen Baran gözaltında verdiği ifadede 'u' dönüşü yaptı. Ve Karabulut cinayetinden sonra bir de çürük raporuna el attı...
Şimdi de çürük raporuna el attı
01 Ekim 2009 / 14:50 Güncelleme: 01 Ekim 2009 / 17:12

ETİLER’de başı gövdesinden ayrılmış halde bulunan Münevver Karabulut cinayetinde arabulucu olduğunu belirterek, çok sayıda iddia ortaya atan Cemil Baran gözaltında tutulduğu Cinayet Büro Amirliği'nde verdiği ifadesinde söylediklerini inkar ederek gazetecileri suçladı.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarken konuşan Cemil Baran “Paranın geçmediği tek yer savcı Faruk Erşen Yılmaz’ın yanına gidiyorum. Bundan sonra çürük raporuna el atacağım” diye bağırdı. Cinayet Büro Amirliği'nde yaklaşık 24 saat tutulan Cemil Baran saat 14.00 sıralarında sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Yanındaki polisler tarafından konuşmaması için ağzı kapatılan Cemil Baran'a sorgusunda basın açıklamaları sırasında söylediği isimlerle ilgili bilgiler soruldu. Cemil Baran’ın ifadesinde söylediklerini inkar ettiği ve basın mensupları tarafından dolduruşa getirildiğini söylediği belirtildi.

HEPSİNİ AÇIKLAYACAĞIM

Cemil Baran, Sultanahmet’teki İstanbul Adliyesi’ne getirildiğinde “Kim çürük raporu aldı, verdiyse şehitlerin kapısının köpeği yaparım onları. Az kaldı hepsini açıklayacağım" dedi. Cemil Baran’ın ifadesini, soruşturmayı yürüten Savcı Faruk Erşen Yılmaz alacak.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler