YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şike ve ergenokon davasına bakan hakimler Yunanistan'a kaçarken yakalandı!
Edirne'de, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da yargılandığı şike davasına bakan hakim Bülent Kınay ile Ergenekon hakimlerinden Fatih Mehmet Uslu, Yunanistan'a kaçarken yakalandı.
Şike ve ergenokon davasına bakan hakimler Yunanistan'a kaçarken yakalandı!
21 Ekim 2017 / 19:13 Güncelleme: 21 Ekim 2017 / 19:25

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında aranan şüphelilerin Yunanistan'a kaçacağı bilgisi üzerine harekete geçti.

Yunanistan sınırında yapılan çalışmalarda, 2 Pakistan uyruklu insan kaçakçısı ile bir grup kaçak yakalandı.

ŞİKE VE ERGENEKON HAKİMLERİ GÖZALTINA ALINDI

Yapılan incelemede, şüphelilerden ikisinin FETÖ/PDY soruşturma kapsamında, İstanbul Bakırköy ve Kayseri'den hakkında yakalama kararı bulunan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da yargılandığı şike davasına bakan hakim Bülent Kınay ile Ergenekon davası hakimlerinden Fatih Mehmet Uslu olduğu belirlendi.

Uslu'nun da Bakırköy 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi ve Tavşanlı mahkemelerince yakalama kararı olduğu belirlendi.

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ şüphelisi hakimler Bülent Kınay ve Fatih Mehmet Uslu ile iki Pakistan uyruklu insan kaçakçısı gözaltına alındı. Şüphelilerle ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler: ,
 // Ömer
haŞdi şabi terörist çakallar güruhu da ekleyelim . Nasıl olsa meşru görülmeye başladılar......
21 Ekim 2017 21:59
 // Ömer/ Dert Başka
Haydi hep birlikte Ergenekon,Balyoz, Şike, Susurluk,Neşter vs vs. birer safsata ve kurguydu diyelim!!! Sonra, sıra yahudi uşağı Feto kahpesine gelsin. Nasıl olsa işi sulandırmaya, kendini bir kaç dolara satmış sayısızca KAHPE var. Çıkar; "Ne darbesi be !" der. Galiba BORULARLA( Tanap, mavi akım, yumurtalık vs. boruları değil) MÜCADELEMİZ, SÖZDE DEĞIL ÖZDE OLARAK BİN YIL SÜRECEK. ÜSTELIK ASIMETRİK OLARAK!.....
21 Ekim 2017 21:51
 // bascavus
feto ve fetocu soysuzlar kaçacak yer yunanistan allah bunların bin türlü belasını versin bunları içeri almakla olmaz toprağın altına alınmalı...
21 Ekim 2017 19:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler