YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şike soruşturmasında 9 gözaltı
Futbolda şike soruşturmasında 9 kişi daha gözaltına alındı...
Şike soruşturmasında 9 gözaltı
08 Nisan 2010 / 10:49 Güncelleme: 08 Nisan 2010 / 12:00

Futbolda şike iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında çeşitli illerde yedi kişi daha gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, bazı illerde düzenlenen operasyonda, futbolcuların da aralarında bulunduğu yedi kişi hakkında gözaltı işlemi yapıldı.

Bu kişilerin, gözaltına alındıkları şehirlerden İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirildikleri öğrenildi.

SAMSUN'DA DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Futboldaki şike iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Samsun'da 2 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, yürütülen soruşturma kapsamında, futbolcu Celil S. ile eski futbol hakemi Uğur D. Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Samsun Emniyet Müdürlüğüne götürülen söz konusu 2 kişinin işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul'a gönderilecekleri belirtildi.

GEÇEN HAFTA 46 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda futbol dünyası gözaltılarla sarsılmıştı. İstanbul başta olmak üzere 26 ilde düzenlenen yasadışı bahis ve şike skandalı soruşturmasında aralarında birinci ligde oynayan futbol takımlarından antrenör ve futbolcuların da bulunduğu 46 kişi gözaltına alınmıştı.

Gözaltına alınanlar arasında eski Galatasaraylı futbolcular Arif Erdem ve Fatih Akyel’in yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin oyuncuları Hasagiç, Taner Gülleri, Konyaspor kalecisi Recep Öztürk de vardı...

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler