YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Siirt'te şok görüntüler
Siirt'te oldukça ilginç bir olay meydana geldi. Genç bir kız yol ortasında kaçıırlmaya kalktı. Kızın imdat çığlıklarına kimse oralı olmadı... Etrafta toplanan kalabalık olayı sadece izlemekle yetindi...
Siirt'te şok görüntüler
23 Nisan 2011 / 11:32 Güncelleme: 23 Nisan 2011 / 11:32

Siirt merkezde gündüz saatlerinde en işlek caddede kaçırılmaya çalışılan genç bir kızın çığlıklarını toplanan vatandaşlar durumu sadece izlemekle yetindi. Olay yerine gelen polis kızı kaçırmaya çalışan kişiyi gözaltına aldı.

Siirt merkez Bahçelievler Mahallesi Hükümet Caddesi Valilik Konağı'nın ilerisinde beyaz bir otomobilin içerisinde bir kişi genç bir bayanın kolunu çekiştirerek araca bindirmeye çalıştı. Genç kızın çığlıklarını üzerine olay yerine toplanana kalabalık izlemekle yetindi. Genç kızın araca binememek için ile direnmesi sonucu kendisini kaçırmaya çalışan zanlının elinden kurtarması ile polisi arayacağına kendisini çeken kameramana saldırdı. Olay yerine polisin gelmesi ile aracın içindeki şahıs gözaltına alındı. İsmi belirlenemeyen şahsın olay yerine gelen Polislere kaçırmaya çalıştığı Ş.T. isimli genç kızın babası olarak tanıtırken, genç kız babası olmadığını ve kurtulmak istediğini söyledi. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler