YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Siirt'te saldırı: 1 şehit
Siirt'te saldırı: 1 şehit
16 Temmuz 2011 00:59
Devriye görevi yapan polis otosuna kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda bir polis şehit oldu.

Siirt'te polis otosuna düzenlenen saldırıda yaralanan polis memuru şehit oldu.

Siirt'in Haydar Koyuncu Caddesi'nde devriye görevi yapan polis otosuna düzenlenen saldırı sonucu yaralanan ve Siirt Devlet Hastanesine kaldırılan polis memuru Osman Demir, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

ERDOĞAN'DAN BAŞSAĞLIĞI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Siirt'te polis otosuna düzenlenen saldırıda bir memurun hayatını kaybetmesi nedeniyle İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e başsağlığı dileğinde bulundu.

Başbakanlık Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan, saldırı sonucu bir polis memurunun şehit olması nedeniyle İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e başsağlığı telgrafı göndererek üzüntülerini bildirdi.

AA

keseciler ve emniyet...
 // ibrahim çelikoğlu
İnşaata başlıyoruz kiriş arasına stropor(köpük) koyarak kirişler kesik dökülüyor."seninde bir gün polğise ihtiyacın var"Kiracı yapacağını yapıyor.Salgırı,geçiş kapamak her türlü bela "seninde polise ihtiyacın var."Boğazımız sıkılıyor,kahvede toruna tecavüz,dışarıya çıkamıyoruz.Maganda saldırı manevraları vs..Güçleri bizim gibi dürüstlüğünden ötürü gariban takımına geçiyor.İnsan gibi hak,hukuk,merhamet kattiyen..PKK'lıya gelince gıkl...
16 Temmuz 2011 13:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler