YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sıcaklıklar daha da düşecek
Havalar nasıl olacak? İşte Meteoroloji'den son tahminler...
Sıcaklıklar daha da düşecek
23 Kasım 2011 / 08:16 Güncelleme: 23 Kasım 2011 / 08:16

Yapılan son değerlendirmelere göre; Öğle saatlerinden itibaren Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Sinop, Gümüşhane, Artvin ile zamanla Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Gümüşhane'nin yüksek kesimlerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı, Marmara ile iç ve doğu kesimlerde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında 1 ila 3 derece azalacağı tahmin ediliyor. Kuzey, iç ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin altında seyretmeye devam etmesi bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu, zamanla kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer sis bekleniyor.

EGE:
Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde, iç kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Sinop çevrelerinin aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde, buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren, Trabzon, Rize, Artvin ile zamanla kıyı kesimleri ile Gümüşhane çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyılarda yağmur ve sağanak, Artvin ve Gümüşhane'nin yükseklerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra Ardahan çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğusunda buzlanma ve don ile birlikte sis bekleniyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler