YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şevki Yılmaz'dan telefonlara gelen o mesajlara çok sert tepki
Refah Partisi eski Milletvekili ve Rize eski Belediye Başkanı Şevki Yılmaz, cep telefonlarına gelen, "Oy kullanma, yaratıcına şirk koşma" mesajlarına çok sert tepki gösterdi.
Şevki Yılmaz'dan telefonlara gelen o mesajlara çok sert tepki
07 Haziran 2015 / 01:00 Güncelleme: 07 Haziran 2015 / 07:15

Şevki Yılmaz, "Bunlar Amerika ve İngiliz fetvaları. Bunlar Yahudinin içimize attığı zehirler. Bu arkadaşlarımız, Allah bunları tedavi etsin, 50 senedir aynı şeyleri söylüyor, bir adım attıkları yok. Neymiş, parti küfürdür. İran'da parti var, neden karşı çıkmıyorsunuz?" dedi.

Yılmaz sözlerine şöyle devam etti;

Rahmetli Cemaleddin Kaplan Hoca o zaman bun fikri savunuyordu. Adana müftülüğü yapmış, Erzurum'dan aday olurken ayetleri anlamamış, aday olmuş partiden. Koskoca müftü büyük alimdir ama alimlik yetmiyor ki, feraset sahibi olacak. Emredici olursan günah, köle olursan helal.

Allah resulü, Mekke'de amcası müşrik Ebu Talib'in himayesindeydi. O ölünce Peygamber efendimiz kendine bir koruma aradı. En sonunda dayısı onu himayesine aldı ve Ebu Cehil peygamber efendimize dokunmadı. Şimdi canlı himayet helal, cansız himaye olan partiler
neden haram olsun?

Bunlar harici kafa. Harici kafalık dinin kullanan kafadır. Harici kafa Hz. Ali'yi şehit etti. Oy vermemek de küfre hizmettir, oya gitmemek de küfre hizmettir, oyu kullanmamakta küfrün devamına vesile olmaktır.

Seçim
 // M.N.A
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
07 Haziran 2015 09:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler