YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şevki Yılmaz: "Reyhanlı'da bombayı FETÖ patlattı"
Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, Reyhanlı'daki bombayı FETÖ'nün patlattığını ifade etti. Yılmaz, bombalı araç istihbaratını veren istihbarat elemanlarının FETÖ'cüler tarafından Suriye'ye teslim edildiğini açıkladı.
Şevki Yılmaz: "Reyhanlı'da bombayı FETÖ patlattı"
13 Ekim 2016 / 09:23 Güncelleme: 13 Ekim 2016 / 09:24

Moderatörlüğünü Mehmet Toprak'ın yaptığı ve Kanal A ekranlarında her Çarşamba 21.20'de yayınlanan A Politik programının bu haftaki konuğu eski Milletvekili Şevki Yılmaz oldu. 

Kerbela'da yaşananların bugüne ders olması gerektiğini belirten Yılmaz, Yezid'in kimseyi temsil etmediğini, zalimin sadece zalim olduğunu Sünnilerin suçlanmasının bir Yahudi oyunu olduğunu açıkladı.

Şevki Yılmaz'ın konuşmasından satırbaşları:

Hz. Hüseyin Sünni ya da Şia değildi. Hz. Hüseyin'in katillerini Sünnilerin içerisinde aramak Yahudi oyunudur. 1300 sene evvel olmuş bir hadisenin katilini de insanlar içerisinde aramak da Yahudi oyunudur. 

REYHANLI'DA SAHNELENEN OYUN

Reyhanlı'da planlanan Alevi ve Sünni çatışması oyununu anlamak ve bozmak için iki kardeş grubun birbirini  iyi anlaması gerekiyor.  Reyhanlı'da FETÖ'nün adamları bombayı patlattı. Ah keşke İçişleri Bakanımız Reyhanlı'nın o günkü Emniyet Müdürü'nü bugün çağırsa ne acı itiraflar var. Reyhanlı'da bombayı patlatmaya gelen arabayı önceden haber veriyor, Suriye istihbaratında Türkiye'yi seven biri, şuanda sağ, haber veriyor, haber verdiği istihbarat elemanları FETÖ'cü bu adamı yaka paça alıp Suriye'de Esed'in ekibine veriyorlar.

Adam diyor ki getirin beni sınıra bombalı aracı size elimle göstereceğim diyor. Bu kadar açık ve net adamı teslim ediyorlar.  Sonra biri bu adamı Suriye'den kurtarıyor. Bu adam şimdi Türkiye'de, haber verilmiş ama Türkiye'nin karıştırılması lazım. FETÖ'nün melunluğunu şimdi görüyoruz. "Haçlılar bu ülkeyi işgal ederse korkmayın" diyor. Ağacın içindeki kurttan korkun dışarıdaki kurttan değil, ama kurt devletin içine girmiş.

BU AĞAÇ KURTLARI MÜSLÜMAN ÜLKELERDE ÇIKIYOR

Kendi ülkesini tahrip için çalışan başka ülke adına çalışan bir hain gösterin, bir tane papaz gösterin bizim Amerika'daki Papaz gibi , bu vatanda binlerce insanı bu adam eliyle aldattılar. Haçlıların ekmeğine yağ sürdüler. Bu ağaç kurtları Müslüman ülkelerde çıkıyor.

Türkiye Kâbe'nin kaskosudur. 15 Temmuz'u kim ayarladı tatbikat mı yapıldı da halk o tankları durdurdu. Allah onların kalplerine öyle bir eğitim verdi ki dünya şaşırdı. Türkiye barış köprüsünün kilit taşıdır. O kilit taşını taşımaya çalışan indirildi.

TÜRKEŞ'İ YOK EDERSEK ÜLKÜCÜLER DAĞILIR HESABI YAPTILAR

MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in öldürüldüğünü iddia eden Yılmaz, bunu şu sözlerle açıklıyor: 

Alparslan Türkeş hasta olsa düğüne gitmezdi. Hasta insan karayoluyla düğüne gider mi Çorum'a düğünden sonra hastalandı yolda. Alparslan Türkeş ve arkadaşları en zor zamanda devletin yanında oluyorlar. Şimdi de Devlet Bahçeli devlet tehlikeye girdiği zaman devletin yanında oluyorlar. Türkeş'i yok edersek ülkücüler dağılır hesabı yaptılar. Eldeki hesap çarşıya uymuyor tabi. Allah'ın da bir hesabı var.

Amerika'daki haydut kendisini yer yüzündeki Allah'ın gölgesi olarak görüyor, bu hastalık, Yezid'in tarihi sözüdür. "İktidarıma kastedecek din benim dinim değil" diyor. FETÖ öldürüldüğü gün o örgüt anında çöker, FETÖ ABD'de ölse bu gece ölümünü açıklamazlar.

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

 

tarafsız zata,
 // hursit dilaver
CHP anıtkabirdeki halı sahayı sökecek.bu gün verdiği süre doluyor.sen nerdesin.oraya git,sökmek için bir demirden de sen tut.bebe parkı halloldu da, orda sucuklu tost yapıp arabesk çalan bir büfeci falan da varmış.yorulursan halı saha çalışmanda,ordan adıma 2 sucuklu bir ayran al,kahtalı mıçı da çalıyor,ayrıca istanbul hovardası türküsü var,onu da iste tostçudan.hadi bakalım.öyle şevki yılmaz,fetö falan işlerine girme yahu.bak CHP gibi ol.şortluya tekme atanı kovala,imam dövenin davasına git....
13 Ekim 2016 Perşembe 14:41
28 şubatı başlatmak için 2 şehit gerekti yani.
 // hursit dilaver
rahmetli türkeş için bunu ben de çok söyledim. özal türki cumhuriyetlerden geldi ve 2-3 gün sonra öldü.türkeş te türkilerdeydi. almanyaya geçti,chekap yaptırdı.hatta tuğrula turp gibiymişim dedi.ama türkiyeye geldiği akşam vefat etti.kimse özal ve türkeş için normal ölüm diyemez.yıllar 92-93-94 komunizm yıkılmış.yeni bir dış politika gerek ve türkiyede 28 ŞUBAT İÇİN BİR ÖN SÜPÜRME YAPILIYOR.VE BU 2 ŞEHİTLE YAPILDI.komunizm bitince düşman gerekti. islam düşman sayıldı ve 2 şehitle ön alındı....
13 Ekim 2016 Perşembe 14:35
Beyinsizliğin gereği yok ama.!!!
 // Abdullah
Ya ikide bir daha düne kadar fetöcülerle iyiydiniz, şöyleydiniz böyleydiniz diyenler; bak kulağınızı iyi açın sıktınız artık: EVLENMİŞSİN, İYİ GEÇİNİRKEN BİR DE BAKIYORSUN Kİ HATUN PİSLİKMİŞ; SENİ ALDATIYOR, YA ÇEKER VURURSUN YA DA İLK FIRSATTA TEK CELSEDE BOŞARSIN. ANLADINIZ MI.? NOKTA.!!!...
13 Ekim 2016 Perşembe 14:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler