YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevilay Yükselir'den Pavey'le ilgili şok tweet!
Meclisteki başörtüsü yasağının kalktığı oturuma damgasını vuran CHP vekili Şafak Pavey'e en sert tepki Sevilay Yükselir'den geldi.
Sevilay Yükselir'den Pavey'le ilgili şok tweet!
02 Kasım 2013 / 08:43 Güncelleme: 02 Kasım 2013 / 13:36

Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir CHP milletvekili Şafak Pavey için Twitter hesabından ağır bir ithamda bulunarak, "Bu ilk yalanı değil. İsviçre de 1 çocuğu kurtarmak için mi yoksa kocası terk ettiği için mi o trenin önüne atladı sormak lazım kendisine" diye yazdı.

Bu tweetin ardından yoğun tepkiler üzerine attığı tweeti silen Yükselir, "Benim attığım o tweet gaddarca olabilir ama Pavey'in provokasyonu ondan aşağı kalmaz.Hatta daha da gaddar.Kışkırtıcılık en fena şey!" diye yazdı.

Yükselir'in daha sonra gelen yoğun tepkiler üzerine o tweeti sildiği ve "Siliyorum.Pavey'le ilgili ilk yazdığım tweetlere gelen saldırılara yenik düşüp tren kazasıyla ilgili yazdığım o twetten dolayı özür diliyorum" yazdığı görüldü.

Yükselir Pavey için daha sonra ise şu tweetleri attı:

"O tweeti doğru olmadığı için silmedim"

"Bakın yazdıklarımdan geri adım atıyorum demedim.Sadece bir twet vardı yazmamış olmayı yeğlerdim onu sildim.Gerisi duruyor ve aynı noktadayım. Yalnız aynı özrü Pavey den de bekliyorum.Söylenmemiş bir söz üzerinden biz başı açık kadınlarla başı kapalıları karşı karşıya getirdiği için. Benim attığım o twet gaddarca olabilir ama Pavey'in provokasyonu ondan aşağı kalmaz.Hatta daha da gaddar.Kışkırtıcılık en fena şey! Bakın bi daha yazıyorum.Son kez.O tweti doğru olmadığı için silmedim.Dostumun uyarısı üzerine sildim.Siz hakaret ettiniz diye değil!"

tw-016.jpg

tw2-004.jpg

19:28
 // Rızvan
Chp zihniyetinin düşmanı bir insanım ama bu twet hiç hoş değil...
02 Kasım 2013 19:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler