YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Sevdiğim bir kız yok'
Türkiye'nin ilk yüz nakli yapılan Uğur Acar, ''Sevdiğim bir kız yok. İlerleyen zamanlarda hayat ne gösterirse onu değerlendireceğim, bu bir fırsattır'' dedi.
'Sevdiğim bir kız yok'
21 Şubat 2012 / 18:04 Güncelleme: 21 Şubat 2012 / 18:10

Uğur Acar, yaptığı açıklamada, durumunun iyi olduğunu, sorunu bulunmadığını söyledi.

Gerekli tedaviyi gördüğünü ifade eden Acar, tedavisinde yardımcı olan bütün doktorlara teşekkür etti.

Uğur Acar, bundan sonraki hayatının daha düzgün ve daha iyi bir şekilde süreceğini kaydetti.

Acar, ilaç tedavisi gördüğü için iyi düşünemediğini kaydetti.

''Evlenmek istiyor musun '' sorusuna ''Olur'' yanıtını veren Acar, ''İlerleyen zamanlarda olacak bir şey. Sevdiğim bir kız yok. İlerleyen zamanlarda hayat ne gösterirse onu değerlendireceğim, bu bir fırsattır. Ama şu an öyle bir şey düşünmüyorum'' diye konuştu.

Acar, ''Hastaneden çıkınca ilk olarak ne yapacaksın '' sorusu üzerine ''İlk olarak bana organını bağışlayan aileyle tanışacağım. Sonra annemi ziyaret edeceğim. Annem de ameliyat olacak. Annemin kendisini iyi hissetmesini ve bir an önce ayağa kalkıp iyileşmesini istiyorum'' diye konuştu.

Türkiye'de ve dünyada organ bağışının artmasını isteyen Acar, ''Organ bağışının artmasını dünyada benden fazla kimse isteyemez'' dedi.

''Kendini kime benzetiyorsun '' sorusu üzerine Acar, ''İlk olarak kendimi Ahmet Kaya'ya benzetiyordum ama zaman geçtikçe ne kendime ne de Ahmet Kaya'ya benzetiyorum. Yeni bir insan olacağım'' dedi.

Acar, ''Yüzüm daha iyi olana kadar sakallı gezmek istiyorum. İlerleyen zamanlarda sakallı gezip gezmemeyi düşüneceğim'' diye konuştu.

Hastanede zaman geçirmek için Kemal Sunal filmleri izlediğini belirten Acar, ''Zaman geçirmek için film izliyorum. Televizyonlarda bir şey olmadığı için de Kemal Sunal'ı izliyorum'' dedi. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler