YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ses bombası patladı: 2 yaralı
Ses bombası patladı: 2 yaralı
10 Ekim 2010 11:19
İstanbul Esenler'de market önünde buldukları paketi açmaya çalşan 2 kişi bombanın patlaması sonucu yaralandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Esenler'de bir market önüne konulan ses bombasının patlaması sonucu 2 kişi yaralandı. Hayati tehlikeleri bulunmayan yaralıların, market önünde buldukları paketi açmak isterken paketin patlaması sonucu yaralandığı öne sürüldü. Konuyla ilgili inceleme başlatıldı. 

Esenler Aksaray Caddesi üzerinde bir marketin önünde buldukları paketi 500 metre ilerideki evlerinin önüne götüren Süphan Kıyaç (18) ve arkadaşı İbrahim Göktan (17), paketi açmaya çalıştı. Bu sırada paket büyük bir gürültü ile patladı. Kıyaç ve Göktan çeşitli yerlerinden yaralandı. 
 

Yaralı gençler, çevredeki vatandaşlar ve yakınları tarafından Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kıyaç'ın kolundan yaralandığı, genel anlamda her iki gencin de sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, bölgede inceleme yaptı. Görgü tanıkları büyük bir patlama olduğunu ve iki gencin patlamada yaralandığını belirtti. Bir başka görgü tanığı da, paketi evlerinin önüne götüren gençlerin evden bir cisim getirip paketi açmaya çalıştıklarını ve patlamanın bu esnada meydana geldiğini belirtti.
 

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler