YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şen'den 'başkanlık' açıklaması
Eski Başkanlardan Ali Şen, "Fenerbahçe Başkanlığına aday" şeklinde basında çıkan haberleri yalanladı.
Şen'den 'başkanlık' açıklaması
28 Temmuz 2011 / 12:39 Güncelleme: 28 Temmuz 2011 / 12:46

Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Ali Şen, sarı-lacivertli kulüpte başkanlığa talip olduğu yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Ali Şen, Fenerbahçeli taraftar sitesi ''www.antu.com'' adresli web sitesinde yer alan açıklamasında, kendisinin en zor yıllarda ve şartlarda bu görevleri yerine getirdiğini ve asla başkanlığa talip olmadığını ifade etti.

Şen'in açıklaması şöyle:

''Bugün bazı gazetelerde 'Ali Şen başkanlığa göz kırptı' veya 'Ali Şen başkanlığa talip' gibi haberler okudum. Herkes bilir ki, Ali Şen'in bir niyeti, arzusu varsa, yan yollara sapmadan fikrini açıkça söyler. Ben kulüpte görevlerimi yaptım. En zor yıllarda ve şartlarda o büyük görev yerine getirilmiştir. Asla ve asla başkanlık görevine talip değilim. Öyle bir düşüncem de yoktur. Fenerbahçe Kulübü'nün başkanı da yönetim kurulu da görevdedir. Gün başkan arama ya da yönetim kurulu üyeliği arama günü değildir. Gün, tüm Fenerbahçelilerin bütünlüğünü bozmama günüdür. Her Fenerbahçelinin elinden ne geliyorsa kulübe yardım etme günüdür. Taraftarlar arasında ve tüm Fenerbahçelilerin kulübe hizmet yönünde fikir ayrılığına düşmesi, kulübümüze derin yaralar açar.''
AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler