YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sen misin Şefkat Tepe'ye tepki gösteren!
Peygamber Efendimize yapılan saygısızlık ve gazetecileri hedef göstermesiyle gündeme gelen Şefkat Tepe'den ayrılma kararı alan Ertuğrul Şakar yani 'Kordon Celil' diziye yüzü köpeklere parçalatılarak veda etti.
Sen misin Şefkat Tepe'ye tepki gösteren!
18 Mart 2014 / 20:30 Güncelleme: 18 Mart 2014 / 20:08

Şefkat Tepe'nin önemli karakterlerinden 'Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar, noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede diziden ayrılmak istediğini açıklamıştı. Şakar, ayrılma gerekçesi olarak ise dizinin yayınlandığı STV'nin Başbakan Erdoğan ve Hükümeti hedef alan yayınlarını göstermişti.

Cumartesi günü yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin son bölümünde 'Celil' karakteri örgütün eline düştü ve iki tane köpeğe yem edildi.

20:25
 // bi dur
bunlar için hayat filim olmuş rabbim bu çevrilen filimlerin hepsinin hesabını zerre adedince soracaktır mutlaka...
19 Mart 2014 20:25
16:06
 // van
din imandan uzak dini kendi ve ısrail çıkarları için kullananları allah kahretsin. önemli olan gerçek hayatta köpekler kimin yüzünü parçalayacak...
19 Mart 2014 16:06
15:21
 // BAZILARI DİZİLERLE YAŞIYOR
Kurgu ve uydurmadan ibaret bu tür dizilere inanan cahil kesim, hiç de az değil. Buna, hipnoz diyoruz. Televizyon, ilüzyondur. Kamera arkasını duymayan, görmeyenler; böyle safsata hikayeleri gerçekmiş gibi algılar. Kordon Celil, umarım diğer oyunculara örnek olmuştur. Aklısıra, sizi böyle aşağılık ölümle cezalandırırız diyorlar. Lan olum oyun bu oyun! Senaryoda, eşek taklidi varsa, o taklit yapılacak. Oyunculuk mesleği bunu gerektirir. Gerçi Polat Alemdar, palyaçolar tarafından, foseptik çukuruna atılarak öldürülmeyi kabul eder mi, etmez mi bilmiyorum....
19 Mart 2014 15:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler