YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selahattin Demirtaş'tan şok itiraf!
Selahattin Demirtaş'tan şok itiraf!
31 Ağustos 2015 03:50
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Lahey'de Hollanda Kürt Konfederasyonu toplantısına katıldı. Toplantı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Demirtaş",Özerklik talebi silahlarla gelmemeli, böyle giderse seçimler gerçekleşemez" dedi.

Demirtaş katıldığı toplantıda, terör örgütü PKK'nın savunuculuğunu üstlenerek, örgütün son dönemde HDP'yi eleştiren açıklamalarına, "Biz PKK'nın açıklamalarını yapıcı eleştiriler olarak görüyoruz" açıklamasında bulundu. Demirtaş özerklik talebini "Devletin baskılarına karşı sivil bir isyan olarak" değerlendirdi.

Seçim gerçekleşmeyebilir

Bir gazetecinin, artan şiddet ortamında güvenli bir seçim yapılıp yapılamayacağını sorusuna ise Demirtaş, "Bu şiddet yükselişi devam ederse ben sandıkların kurulabileceğini bile düşünmüyorum" karşılığını verdi.

 

AKŞAM

BEYİN YOKSA
 // DADAŞ
Mustafa Bey PKK-HDP-HGP-YPG Alfabenin Bütün Harfleriyle Kurulan Bu Örgütler Doğu ve Güneydoğuda Silahlarla Otorite Kurmuş Ülkeni Elinden Almaya Çalışıyor Bilmiyorum Sende Bu Alfabetik Örgütçülerdenmisin ama Kalkmış Devletin Silah İle Otorite Kurmasından Bahsediyorsun Bu Yüce Devlet On Yıllardır Orada Yaşayan ve Kendini Bu Ülkenin Bir Ferdi Sayan Hiçbir Vatandaşına Bırakın Kendisini Yabancı Gözlerin Bile Yan bakmasına İzin Vermemiştir Ancak Bazı İnsanlarda BEYİN YOKSA Devlet Ne Yapsın. ...
31 Ağustos 2015 Pazartesi 12:03
guvenlik
 // mustafa
Devlet güney doğuda seçim güvenliğini nasıl sağlayacak merak ediyorum.orada ki güvenlik görevlileri kendi canından korkuyor. kendi binaların ve resmi binalari korumaya bile güçleri zor yetiyor.olaylarda cabası. seçimde sandık başkanlarının tehdit edilmeyeceği ve bu şekilde hileli oy kullanılmayacaği ne mümkün. Devlet guneydogudaki silah ile otorite kurmaya çalışıyor. oranın halkı kimin yanında bir bakmak lazım. bence sonuç akp daha az vekil çıkaracak. umduğunu bulamayacak....
31 Ağustos 2015 06:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler