YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selahattin Demirtaş'tan flaş açıklamalar
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş gazetecilere açıklamalarda bulundu. Demirtaş, "HDP'den hesap sormaya, fatura çıkarmaya kalkmasınlar" dedi.
Selahattin Demirtaş'tan flaş açıklamalar
27 Temmuz 2015 / 10:07 Güncelleme: 27 Temmuz 2015 / 10:13

HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları şöyle;

Ölümüne sebep olduğunuz her insan bizim evladımızdır. Biz tamamının acısını paylaşacağız. Evlatlarımızı sizin pisliklerinizi örtsünler diye öldürülmesine izin vermeyeceğiz. HDP'den hesap sormaya, fatura çıkarmaya kalkmasınlar.

Kimse HDp'ye saldırarak kendisini temizlemeye kalkmasın. Bizim kaybedecek saraylarımız, kırmızı plakalarımız, çaldığımız ayakkabı kutularında paralarımız yok. Sizin o cenazelerin üzerine örttüğünüz bayrak suçlarınızı örtecek mi zannediyorsunuz. Türkiye toplumunun içi rahat olsun. HDP var. Kendilerini Türkiye'nin sahibi bizi vatan haini ile göstermeye çalışanlar dönüp yaptığı zulmüme baksınlar. Olası erken seçimde AKP2nin ülkenin başına bela olmaması için mücadele vereceğiz.

Barış bir adım ötemizde duruyordu. Göstermelik operasyonlar bunlar tamamı hükümetin kendini kurtarma politikasıdır.

BAHÇELİ’NİN ÇAĞRISI

Faşizan düşünceye sahip olanların buna balıklama atlamasından daha doğal ne olabilir. Bizim veremeyeceğimiz hiçbir hesap yok. Boğazına kadar kana batmış olanlar hesap sormaya kalkıyorlar. Suçlanacak bir politika varsa bugün Türkiye’yi savaşa sürükleyen ve arkasından şakşakçılık yaparak yürüyen faşizan düşünceler olur.

“DAVUTOĞLU’NDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ”

Dolmabahçe mutabakatı ile ilgili sayın Davutoğlu’ndan bir açıklama bekliyoruz. Kendisinden bir cümle duymadık. Fotoğraf yanlış mıydı, masa yok muydu? Birlikte açıklama yapıldı. Sayın Davutoğlu’nun kendisine ait fikri yok mu?Fikir beyan etsin biz İmralı ziyaretleri ile ilgili fikirlerimizi sağlıklı şekilde açıklarız.

 // kazim
Sanki tükiye cumhuryeti haksıs selo haklı ulan 50 li seneden beri türkiyeyi arkadan vuruyorsunuz biz halıyız pisikolijisi bize sökmez...
27 Temmuz 2015 18:01
 // fatih
Aksine vatan hainleri!!! bunların hepsinin hesabı sizden sorulacak. Rahat uyuyabileceğinizi sanmayın sakın......
27 Temmuz 2015 Pazartesi 14:05
1
 // 1
Andolsun bu itleri biraz daha ağzını gevşek ve yavşak bırakırsanız sonucu ne olursa olsun bu millet ayaklanir...
27 Temmuz 2015 12:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler