YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şekip Mosturoğlu'ndan o yaver hakkında şok açıklama
Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Paralel Yapı ve 3 Temmuz ile ilgili konuşma yaptığını, FETÖ'nün darbe girişimi sonrasında tutuklanan Cumhurbaşkanlığı Yaveri'nin de söylediklerini not ettiğini ifade etti.
Şekip Mosturoğlu'ndan o yaver hakkında şok açıklama
13 Ağustos 2016 / 02:38 Güncelleme: 13 Ağustos 2016 / 11:01

Habertürk TV'de canlı yayına telefonla bağlanan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından tutuklanan Cumhurbaşkanlığı Yaveri ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Kulüpler Birliği'ni temsilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Mabeyn Köşkü'nde bir toplantıya katıldığını belirten Mosturoğlu, konunun 3 Temmuz ve Paralel Yapı'ya geldiğini, kendisinin bu konu hakkında bir konuşma yaptığı sırada yaverin de söylediklerini not ettiğini söyledi. 

Mosturoğlu, toplantının ardından yaverin elini sıkmadığını söyledi. 

Mosturoğlu, şunları söyledi:

"Külüpler Birliği, Sayın Cunmhurbaşkanı ile bir toplantı yapmıştı. Orada Paralel Yapı ile ilgili, 3 Temmuz ile ilgili bir konuşma yaptım. Sayın Cumhurbaşkanı da dinledi. 

CUMHURBAŞKANI'NIN YAVERİ DE ORADA NOT ALIYORDU

Bu konuşmalar yapılırken bugün tutuklanan Sayın Cumhurbaşkanı'nın yaveri de oradaydı ve not alıyordu. Uğurlanırken yaver bey de oradaydı. Ben elimi uzattım ve elimi sıkmadı. 

Ve benim konuşmam orada not edildi. Herkes orada Mustafa Varank, Hamza Yerlikaya, Hidayet Türkoğlu vardı. Çıkışta bir tek benim elimi sıkmayan bugün tutukklu olan yaverdi"


HABERTÜRK

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler