YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehitlerimizi uğurluyoruz
Cudi Dağı'ndaki operasyonda şehit düşen polislerimiz memleketlerinde toprağa verildi.
Şehitlerimizi uğurluyoruz
23 Mart 2012 / 15:10 Güncelleme: 23 Mart 2012 / 15:18

Cudi Dağı'ndaki operasyonda şehit düşen polisler Arif Mamış, Kadin Can ile Mustafa Erdoğan, toprağa verildi.

Şırnak'ta terör örgütüne karşı yürütülen operasyonlarda şehit olan Özel Harekat polisi Arif Mamış, Adana'nın Aladağ ilçesi Kıcak köyünde toprağa verildi.

Törene, şehidin yakınları, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Hasan Canbolat, AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Fatoş Gürkan, Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç, MHP Adana Milletvekilleri Seyfettin Yılmaz ve Ali Halaman, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Murat Koç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Avcı ile askeri ve sivil erkan katıldı.

Şehit başpolis memuru Kadir can da, Antalya'da toprağa verildi. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nce çelenklerin gönderildiği törende, vatandaşlar, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' sloğanı attı.
Şehit polis memuru Mustafa Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın katıldığı tören sonrası Yozgat'ta; şehit Recep Topaloğlu'nun cenazesi de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün katıldığı törenin ardından Kocaeli'de toprağa verildi. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler