YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehitler için tören düzenlendi
Tokat'ta şehit olan yedi asker için tören düzenlendi. Yedi askerin cenazesi törenin ardından memleketlerine gönderildi...
Şehitler için tören düzenlendi
08 Aralık 2009 / 10:18 Güncelleme: 08 Aralık 2009 / 10:22

Reşadiye ilçesine bağlı Sazak köyü yakınlarındaki terörist saldırıda şehit düşen jandarma uzman çavuş Harun Arslanbey (Adana) ile jandarma erler Onur Bozdemir (Adıyaman), Kemal Pide (Ordu), Ferit Demir (Muş), Yakup Mutlu (Muş), Cengiz Sarıbaş (Giresun) ve Fatih Yonca'nın (Hatay) Tokat Dr. Cevdet Devlet Hastanesi Morgu'nda yapılan otopsi işlemleri tamamlandı.

Şehitlerin cenazeleri İl Jandarma Alay Komutanlığı'na getirildi. Şu sıralarda şehit askerler için bir tören düzenlendi. Törene çok sayıda vatandaş da katıldı.

Cenazeler törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketlerine gönderildi.

Saldırıda yaralanan jandarma uzman Çavuş Yusuf Öztürk ve jandarma er Emrah Mandıralı'nın tedavisi Niksar Devlet Hastanesi’nde, jandarma er Arif Temel'in tedavisi ise Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi’nde sürüyor.

Saldırıda yaralanan Emrah Mandıralı'nın, U21 Milli Takım Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un efsanevi oyuncularından, eski milli futbolcu Hami Mandıralı'nın uzaktan akrabası olduğu öğrenildi.

allah rahmetg eylesın mekanları cennet olsun şehitlerimizim
 // harun ölmez
onlar vatan için şehit düştü.hain saldırıda bizim tek üumudumuz apo denilen aşalık herifin idam edilmesi beşikteki bebegin bile onda hakkı var.buyrun sımdı başbakan konusun...
08 Aralık 2009 19:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler