YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehitler için okunan Kur'an-ı Kerim'den rahatsız oldular!
Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, Yenikapı mitinginde okunan Kur'an-ı Kerim'den rahatsız oldu. Keneş, attığı skandal twitle büyük tepki topladı...
Şehitler için okunan Kur'an-ı Kerim'den rahatsız oldular!
21 Eylül 2015 / 03:06 Güncelleme: 21 Eylül 2015 / 03:17

Yenikapı'da düzenlenen 'Teröre Karşı Tek Ses' mitinginde şehitlerimiz için okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinden rahatsız olan Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, sosyal medya üzerinden okunan Kur'anı eleştirdi. Today's Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, mitingde Kur'an okunmasıyla birlikte "Mitingte Kur'an-ı Kerim tilaveti... Yahu hiç mi sınır tanımıyorsunuz?" diye twit attı.

Attığı twite büyük tepki alan ve eleştirilen Keneş, buna rağmen geri adım atmayarak okunan Kur'an'dan rahatsız olduğu ısrarını sürdürdü.

 

SABAH

Burası TÜRKİYE, İSRAİL DEĞİL.
 // Adem
Burası TÜRKİYE, İSRAİL DEĞİL. SENİN KANINDA BİR ARIZA VAR GALİBA CAMIŞ......
22 Eylül 2015 Salı 04:35
dinsiz ler dahi bunlardan iyi.
 // gazzi
nedeni ise adam ateistim diyor ama riyakarlık yapmıyor bunlar gibi, hangisi daha iyi takdir milletin tatbikî şeffaf olan.
...
21 Eylül 2015 Pazartesi 18:27
...
 // Ömer
yer antalya - sorgun. Ü.G: sabredilecek, fazla sulanan fidanlar tez solar. J.K :olgunlaşması için gereken her imkan hazır... samanyolu tv nin müdavimi bir musevi Ü.G ve i. rabin, sonuç: kiralanan piyonlarca susturuldular. işte "sabredilecek" denilmesindeki asıl nokta bu.hizmet diye yola çıkıldı bir kaç kişi, sonra bu bir kaç kişi tam Hizmetkar oldular bir kaç kişi tarafından.finansman sağlayanlara hizmet etmeyi İslama hizmet etmeyi bilen iradesini yitirmişleri Allah ıslah etsin...
21 Eylül 2015 Pazartesi 16:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler