YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit Yarbay'dan büyük fedakarlık
Dağlıca Tabur Komutanı Yarbay İlker Çelikcan, askerlerinin şehit haberini alınca " Şehitlerimi bırakamam" dedi ve kobra tipi zırhlı araçla yola çıktı. Ancak Çelikcan ve beraberindeki diğer askerler de pusuya düşürüldü.
Şehit Yarbay'dan büyük fedakarlık
08 Eylül 2015 / 08:51 Güncelleme: 08 Eylül 2015 / 08:56

Hakkari Dağlıca'da şehit olan askerlerden Yarbay İlker Çelikcan'ın, haber tabura ulaşır ulaşmaz "Şehitlerimi orada bırakmam" deyip bölgeye gittiği öğrenildi.

Kara Harp Okulu'ndan 1999 yılında mezun olan Kurmay Yarbay İlker Çelikcan, bir süre Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görev yaptı. Bordo bereliyken kurmaylık sınavını kazandı ve geçen hafta da 30 Ağustos'ta yarbaylık rütbesine terfi etti.

39 yaşındaki Yarbayın Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki evinde yas var. Şehidin Erzurum'un Olur ilçesi'ne bağlı Köprübaşı köyündeki baba evi de acı haberle yıkıldı..

Evli ve 2 çocuk babası şehit askerin eşi Malatya'da doktor olarak görev yapıyordu.

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Twitter hesabından şehit tabur komutanına rahmet diledi. Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da şehidin ailesini arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

Komutanim
 // uykucu
kanin yerde kalmayacak insallah....
08 Eylül 2015 Salı 09:37
İçimiz yanıyor
 // Azmi
Kahraman komutan ve askerlerimiz oldukça ezan dinmeyecek bayrak inmeyecek.Rabbim terörist ve onlara desdek olanları dünya ve ahirette azap sıfatlarıyla perişan eylesin. onları destekleyip güvenlik güçlerimize dil uzatanların sesi soluğu kesilsin perişan olsunlar...
08 Eylül 2015 Salı 09:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler