YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit Savcı'nın cenazesinde dikkat çeken ayrıntı
Siyasi parti ve liderlerini terör olayında şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın cenazesi bile birleştiremedi.
Şehit Savcı'nın cenazesinde dikkat çeken ayrıntı
01 Nisan 2015 / 15:27 Güncelleme: 01 Nisan 2015 / 17:39

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın cenaze törenine binlerce vatandaş katılırken önemli cenazede bir ayrıntı da ortaya çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak cenaze törenine katılmadı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan yardımcıları Bülent Arınç, Numan Kurtulmuş, Yalçın Akdoğan, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Adalet Bakanı Kenan İpek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Orhan Kapıcı, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, AK Parti genel başkan yardımcıları Süleyman Soylu ve Beşir Atalay, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Türk Silahlı Kuvvetlerini temsilen Kara, Deniz, Hava Kuvvetlerinden subaylar, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, hakimler, savcılar, avukatlar ve vatandaşlar katıldı.

Öte yandan daha önce DHKP-C'li avukatlara destek için Çağlayan Adliyesi'ne giden bazı CHP'li vekillerin cenazeye katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

18:20
 // Raslm DUMAN
CHP ve HDP liderlerinin cenazeye katilmamalari isabet olmus; aksi halde sehid savcimizin ruhu muazzep olurdu. MHP'ye gelince : Bu kardeslerimiz hep "urkek degil, erkek" olduklarini iddia ederler ama, is icraata gelince ortadan kaybolurlar. Sizi gidi "sogan erkekleri, tatli su baliklari" sizi......
01 Nisan 2015 18:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler