YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit Ömer Halisdemir'e tazminat davası açıldığı iddia edildi
Şehit Ömer Halisdemir'e tazminat davası açıldığı iddia edildi
04 Ekim 2016 18:40
Vatan haini, darbeci General Semih Terzi’nin ailesi 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren Şehit Ömer Halisdemir’e tazminat davası açıldığı iddia edildi

BU DAVAYI TÜM TÜRKİYE DUYSUN

15 Temmuz darbe girişimini canıyla engelleyen Şehit Ömer Halisdemir’e tazminat davası açıldığı iddia edildi. Şehidin acılı babası Hasan Hüseyin Halisdemir, "Bu davayı Tüm Türkiye duysun" dedi.

BİZ DE DAVA AÇIP TSK'YA VERECEĞİZ

Şehit Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir’in Babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Darbeci General Semih Terzi’nin ailesinin kendilerine 90 bin TL’lik tazminat davası açtığını söyledi.

Baba Halisdemir, "90 bin lira Ömer Halisdemir’in öldürdüğü kişinin ailesi dava açmış. Ben evde televizyonda izledim. Türk milleti bunu duysun. Ben barolar birliği başkanımla telefonla görüştüm biz de dava açıyoruz. Alınan tazminatı da Türk Silahlı kuvvetlerine hibe ediyoruz’’ dedi.

30 AVUKATLA ÜSTLENECEĞİZ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Şehit Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir’in Babası Hasan Hüseyin Halisdemir ile telefonla görüştüğünü belirterek, ‘’Hasan Hüseyin amca ile telefonda görüştük. Ömer Halisdemir’e dava açıldığını söyledi.

Biz de barolar birliği bünyesinde oluşturulan ‘Memedim’ Projesi kapsamında 30’un üzerinde avukatla davayı üstleneceğiz. Çünkü Ömer Halisdemir hukuka uygun bir emri yerine getirdi. Ömer’i vuranlar adam öldürme suçu işlediler. Henüz davayla ilgili tebligat gelmedi. Davayı açanlara biz de tazminat davası açacağız davadan kazandığımız tazminatı ise Hasan Hüseyin Amca’nın isteği üzerine şehit ailelerine vereceğiz’’ dedi.


İHA

Yüzsüzlük-pişkinlik-arsızlık
 // Rasim DUMAN
Mayalarında olan, bu... Aile boyu ihânet ! Normal şartlarda, utançtan, insan içine çıkmamaları lâzım iken, bir de tazminât talep ediyorlar. Doğrusu, onların ümitlenmelerine medâr olan şeyleri de yaşıyoruz ; Rüzgâr ÇETİN davasında tahliye, İzmir'de selâ okuyan müezzini darp edenler serbest... E bunlar da "tazminatlarını" alsınlar artık canım !!! Adamlara niye doğru düzgün darbe yaptırmıyorlar onlar da...Di mi Avarelciiim, şimdi sıra bu "arkadaşlarında"......
04 Ekim 2016 Salı 22:25
 // Hakan
Ulan ben sizin o darbeci sulalenizi ......
04 Ekim 2016 22:22
 // Mutlu
Kendin yap, sonra da dön tazminat iste. Bunların akıl hocaları, üst akıl ABD Suudi Arabistan'a karşı 11 eylül için dava yolu açtı. Bunlar da sam amcaları, yani üvey babalarından esinlenerek, hatta muhtemelen bizzat onun tarafından teşvik edilerek böyle bir yola girdiler....
04 Ekim 2016 20:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler