YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit Binbaşı Bülent Albayrak'ın kızından Mehmetçiğe mektup
Fırat Kalkanı'nda şehit düşen 'El Bab Fatihi' Binbaşı Bülent Albayrak'ın kızı Elif Naz, Zeytin Dalı Harekatı'nda savaşan Mehmetçiklere seslendi. Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, şehit Binbaşı Albayrak'ın kızının Afrin'de operasyonda olan askerlere yazdığı m
Şehit Binbaşı Bülent Albayrak'ın kızından Mehmetçiğe mektup
11 Şubat 2018 / 11:44 Güncelleme: 11 Şubat 2018 / 11:50

İşte, El Bab Şehidi Binbaşı Albayrak'ın kızının, Zeytin Dalı Harekatı'nda mücadele veren Mehmetçiğe mektubu:

"Merhaba Türk Ordusu'nun şerefli askerleri. Ben Elifnaz Albayrak. 21.12.2016 tarihinde El Bab'da babasını şehit vermiş bir şehit kızıyım. Nam-ı diğer El Bab fatihi şanlı Bülent Albayrak'ın biricik evladıyım.

Size bu gittiğiniz yolda başarılar diliyorum. Vatanımızı her daim koruyacağınıza inanıyorum. Çünkü canını hiçe saymış bir şehidin evladıyım. Benim ve tüm milletimizin duaları sizinle.

Vatan ve millet sevgisini en acı şekilde yaşamış bir çocuk olarak hepinizle gurur duyuyorum. Türk askeri güçlüdür, cesaretlidir, inançlıdır; babamdan biliyorum.

Türk Ordusu oldukça kimse bize zarar veremez.

Hepinize sonsuz teşekkürler, dualarımız sizinle. Allah'a emanet olun şanlı Türk Ordusu."

Şehit Binbaşı Bülent Albayrakın kızından Mehmetçiğe mektup

Hürriyet

 // Bitlisli Yalnız Kurt
Elleri öpülesi Şehitlerimizin, elleri öpülesi evlatları...hangi fani söz acınızı dindirirki...ama Elhamdulillah müjdeler var ötelerin ötesinden...kâinatın sahibinden:

"Allah yolunda öldürülenleri ölü saymayın, bilakis onlar Rableri katında diridirler. Allah'ın bol nimetinden onlara verdiği şeylerle sevinç içinde rızıklanırlar, arkalarından kendilerine ulaşamayan kimselere, kendilerine korku olmadığını ve kendilerinin üzülmeyeceklerini müjdelemek isterler." Âli İmran Suresi ayet 169-170

evet...müjde kâinatın sahibinden...sabret evlat...şükret evlat...ve övün evlat...övün...

ve

"Ey şehid oğlu şehid, isteme benden ...
13 Şubat 2018 11:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler