YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit babasından yürek yakan feryat
Adıyaman'da güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan askerin babası yürekleri dağladı.
Şehit babasından yürek yakan feryat
21 Temmuz 2015 / 12:13 Güncelleme: 21 Temmuz 2015 / 13:52

Adıyaman'da güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan jandarma uzman onbaşı Müsellim Ünal'ın (23) Kayseri'deki baba evinde hüzün hakim.

BABASI YIKILDI

Ünal'ın Develi ilçesi Kulpak Mahallesi'ndeki baba evine gelen askeri yetkililer, acı haberi aileye verdi. Acı haberi duyan şehidin yakınları, ailenin evine akın ederken göz yaşlarına hakim olamadılar.

1-20150721121321.jpg

OĞLUM NE YAPTIN KOLUMU KANADIMI KIRDIN

Mahalle sakinleri tarafından sakinleştirilmeye çalışılan baba Yusuf Ünal, "Allah'ım bu nasıl acı, kimseye verme yarabbim böyle bir acıyı. Oğlum ne yaptın kolumu kanadımı kırdın" diyerek ağladı.

2-538.jpg

BİR YILDIR ADIYAMAN'DA GÖREVLİYDİ

Şehit uzman çavuşun, geçen yıl askerliği bittikten sonra tekrar uzmanlık için Türk Silahlı Kuvvetleri'ne müracaat ettiği, yaklaşık bir yıldır Adıyaman Jandarma Komando Özel Harekat Taburu'nda görevli olduğu öğrenildi.

3-291.jpg

EVİN TEK ERKEK ÇOCUĞU

Dört kardeş olan şehit, evin tek erkek çocuğuydu. Şehidin evinin önüne ve mahalle girişine dev Türk bayrakları asılırken, mahalle meydanında Kur'an-ı Kerim okundu.

4-160.jpg

Aziz Sehidim
 // uykucu
Allah rahmet eylesin. Cennet mekanin olsun insallah. ...
21 Temmuz 2015 Salı 17:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler