YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit askere formalı veda
Şehit askere formalı veda
14 Ekim 2014 16:10
Helikopter kazasında şehit olan binbaşı Deniz Akdeniz’in naaşı yaşadığı yer olan Gölcük’e getirildi. Şehidin annesi Ayşen Akdeniz ile eşi Suna Akdeniz, tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

Geçtiğimiz gün Cengiz Topel Havaalanından kalkan askeri helikopterin Kartepe ilçesi Karaardıç mevkisine düşmesi sonucu şehit olan binbaşı Deniz Akdeniz’in naaşı yaşadığı yer olan Gölcük’e getirildi.

Değirmendere Merkez Camisine getirilen naaşı görmeye gelen anne Ayşen Akdeniz, oğlunun tabutuna Galatasaray forması sererek ağladı. Ağıtlar yakan anne güçlükle teselli edilirken, şehidin eşi Suna Akdeniz ile bir ve 6 yaşındaki çocukları Sude ile Doruk da tabutun başına geldi.

Oldukça bitkin olduğu gözlenen Suna Akdeniz, eşinin tabutuna sarılarak defalarca öptü. Olan bitenden habersiz babasının tabutuna yaslanan 6 yaşındaki Sude Akdeniz ise annesine babasının ne zaman eve geleceğini sorması yürekleri dağladı. Şehidin akrabaları gözyaşları içerisinde kalan ailesini teselli etmek için yanından ayrılmadı.

Şehit binbaşı Deniz Akdeniz, Değirmendere Merkez Camisinde öğle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler