YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehidin kanı yerde kalmadı! 2'si de öldürüldü
Adıyaman'daki operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerin uzman onbaşı Müsellim Ünal'ın şehit düştüğü çatışmaya katıldıkları öğrenildi.
Şehidin kanı yerde kalmadı! 2'si de öldürüldü
20 Ağustos 2015 / 07:00 Güncelleme: 20 Ağustos 2015 / 08:36

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, merkeze bağlı Koçali köyü bölgesinde dağlık alanda gecenin ilerleyen saatlerinde operasyon başlatıldı.

Adıyaman Jandarma Komutanlığı ve Özel Hareket ekiplerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda güvenlik görevlisiyle başlatılan ve insansız hava uçağının da destek verdiği operasyonda, Bağtepe - Çamlıca bölgesinde teröristlerle sıcak temas sağlandı.

Çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre 2 terörist etkisiz hale getirilirken, 2 asker hafif yaralandı.

-Şehidin kanı yerde kalmadı-

Etkisiz hale getirilen teröristlerin 21 Temmuz'da güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan uzman onbaşı Müsellim Ünal'ın şehit düştüğü çatışmaya katıldıkları öğrenildi.


-Koçali Barajın'daki araç yakma eylemini gerçekleştirmişler-

Bu arada, yapılan operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerin 15 Haziran'da Adıyaman'da yapımı süren Koçali baraj inşaatındaki 5 iş makinesini yakan ekip olduğu da öğrenildi.
Bölgede operasyonlar devam ediyor.

bırakın
 // ali al
rakamları ve başlıkları bırakın artık. bizim talebimiz her şehide on karayılan istiyoruz. baş almalar baştan başlasın ve HDP nin başları ile devem etsin. bu boşlukta ülkemize çökenler bu boşlukta güvenlik güçleri tarafından yok edilsin. vatandaş yetkiyi verdi......
20 Ağustos 2015 Perşembe 10:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler