YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sedat Peker'dan Emre Uslu'ya cevap!
Sedat Peker, Emre Uslu'nun açıklamalarına Twitter hesabından cevap verdi.
Sedat Peker'dan Emre Uslu'ya cevap!
15 Haziran 2015 / 02:00 Güncelleme: 15 Haziran 2015 / 02:14

Emre Uslu, Sedat Peker'e mafya dedi. Uslu'nun bu iddialarından sonra Peker, Twitter hesabından bir açıklama yaparak Emre Uslu'ya cevap verdi.
İşte Sedat Peker'in Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar;

Astronomik bağışlar

"Eğer ki ben mafyaysam 92 yılından itibaren düzenli olarak benden neden himmet, kurban, burs adı altında astronomik bağışlar kabul ettiniz" diyen Peker, şunları söyledi.

"Beni yalancılıkla suçlarsan"

"Hocaefendiye ani bir şey olursa Cemaat'e kim abilik yapar diye, düşünüldüğünde akla gelen isimlerden ilk bir kaçı olan kişiler, ben eğer ki mafyaysam benimle niye görüşmüşler Emre Uslu. Benimle görüşmeye gelen isimleri söylememem benim kalitemdir.  Ancak beni yalancılıkla suçlarsan isimlerini açıklamak zorunda kalırım.

Eğer ki ben mafyaysam benim çocuklarımı hizmet evlerinde niye yetiştirdiler Emre Uslu. Eğer ki ben mafyaysam 92 yılından itibaren düzenli olarak benden neden himmet, kurban, burs adı altında astronomik bağışlar kabul ettiniz.

Eğer ki ben mafyaysam hocaefendinin isminin yazdığı ve sadece 10 tane olan altın saatten bana neden hediye yolladınız Emre Uslu. Eğer ki ben mafyaysam Kimse Yok mu derneğine benim kundaktaki çocuğum adına gönderdiğim yüklü bağışları neden kabul ediyordunuz Emre Uslu. Eğer bunlar yetmediyse sana sabaha kadar ispatı kesin maddeler yazabilirim. Anladın mı Emre Uslu."

1-20150615000117.jpg

hem himmetini kurbanını bağışını aldılar hemde..
 // atiker
seni yıllarca içeride yatmana sebep oldular sayın peker içeride yattığın süreçin derinlemesine bir analizini yap seni hangi güçler içeride yıllarca yatırda adamlar yüzlerce süç işleyip az bir yatarla sokaklarda tolaşıyor öylelerini duyuyoruzki sicilinde yazılacak suç kalmamış hala adamlar sokaklarda suç makinesi gibi dolanıyor paralel yapı bu ülkenin adelet sistemini temellinden sarstılar adalet duygusunu zayıflattılar adamlar iyi eğitimli bir ülkeyi bitirmenin yolu adeleti bitirmekten geçtiğini...
15 Haziran 2015 Pazartesi 11:18
 // Rasim DUMAN
Sedat PEKER'in "mafya" oldugu intibaini ben ZAMAN gazetesi okudugum yillarda edindim. Demek ki adama havuc-sopa taktigi uygulamislar. Sedat PEKER son zamanlardaki beyanlari ile, bos-beles bir adam olmadigini, bilakis cok kimseden daha fazla akl-i selim, insaf,merhamet,feraset ve basiret sahibi oldugunu isbat etti....
15 Haziran 2015 03:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler