YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seçmenleri aşağılayan Erol Evgin'e meydanlardan büyük kapak
15 Temmuz'da yapılan darbe girişimi sonrası meydanlara dökülen halktan Erol Evgin'in seçmenleri aşağılayan sözlerine kapak gibi yanıt geldi.
Seçmenleri aşağılayan Erol Evgin'e meydanlardan büyük kapak
19 Temmuz 2016 / 23:23 Güncelleme: 20 Temmuz 2016 / 00:50

Piyasanın düşük seviyedeki sanatçılarından Erol Evgin, “Okuma yazma bilmeyen, oyuna parmak basan bir annemizle 3 üniversite bitirmiş birinin birer oy hakkı olması adaletli değil” diyerek seçmenleri aşağılamaya kalkışmış milletten büyük tepki çekmişti.

Erol Evgin'e kapak gibi bir cevap meydanlardan geldi.

Vatan nöbeti tutan bir vatandaş, yattığı çadırın önüne koyduğu pankarta "Hiç şezlongda yatanla tankın önüne yatanın oyu bir olur mu?" ifadelerini kullandı.

İşte o pankart:

1468940280-86afc5.jpg
YENİ AKİT

 // gurdal
Sen a Erol . yillarca bu ulkede medeni aydin gecindiniz. bu millet sizi bagrina basmisti . aslinda simdi hic de bu saygiyi hakketmemissiniz. icinizdeki irkciligi. ayrimciligi. kendini begenmisliginizi ortaya cikardiniz cok iyi oldu. bindan sonra sarkilariniza zavalli erol diy bakacagiz. bu millet kurtulus savasinda varken sizin zihniyetler ancak sapka takip avrupanin giysilerini giyip avrupya kacarlardi sokaklarda bos bos gezmeye...
20 Temmuz 2016 11:00
Peruklu cuceye
 // uykucu
bir rey hakki verilmis olmasi bile bu millete hakarettir....
20 Temmuz 2016 Çarşamba 09:43
ADAM
 // YAGMUR
İşte ben buna cevap derim. Rabbime şükürler olsun ki bu millet üzerinde oynanmak istenen oyunu kendini siper ederek bozdu. Şehit olanlara Rabbimden rahmet dilerim. Ailelerine de sabırlar diliyorum. Yaralanan vatnadaşlarımıza da acil şifalar dilerim. Bu millete en derin saygılarımla...
20 Temmuz 2016 Çarşamba 01:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler