YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seçim öncesi skandal plan
Seçim öncesi skandal plan
05 Ağustos 2014 23:30
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, cumhurbaşkanlığı seçim öncesi oynanan oyuna dikkat çekti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, twitter üzerinden yaptığı açıklamada, her Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi bir kriz çıkarmaya çalışanların, bu seçim sürecinde, şimdiye kadar başarılı olamadığını belirtti.

Bu kesimlerin, seçim öncesi Türkiye'nin kredi notunu düşürmeye yönelik bir takım girişimlerinin olduğuna dair söylentiler olduğunu ifade eden Kapusuz, bu söylentilerin doğru olmaması temennisinde bulundu.

Standart Poors, Moody\'s gibi kredi derecelendirme kuruluşlarının daha önce Türkiye'ye yönelik subjektif kriterlerle kredi notunu düşürme yoluna gittiğini anımsatan Kapusuz, cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi siyasi kriz çıkarmaya yönelenlerin, uluslararası bir operasyon ile ekonomik kriz çıkarmaya yeltenmesi halinde milletin çok sert tepkisiyle karşılaşacağını kaydetti.

Kapusuz, seçim öncesi devreye konulmak istenen bu oyunun bir başka parçasının da "AGİT'in Türkiye'deki seçimlerle ilgili kaygı duyduğu" yönündeki açıklaması olduğunu belirterek, "Daha yapılmamış bir seçim için AGİT neyin kaygısını duymaktadır?" diye sordu.

Bütün adaylar için eşit bağış sistemi varken, eşit propaganda hakkı varken AGİT'in kaygı açıklaması yapmasının manidar olduğunu kaydeden Kapusuz, "Demokrasinin tüm kurumlarını ve kurallarını işleten Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimini de demokratik bir yarış içerisinde yürütmektedir. Kimse dış kaynaklı birtakım uluslararası kuruluşlar eliyle bu seçimlere gölge düşürmeye kalkmasın" ifadelerini kullandı.

ihanet
 // erdal
sayın kapusuz basbakanimizin karsisindaki irade şer koalisyonu dur, kumanda ipi dışarıdadır. sizde çok iyi bilirsiniz. her biri en soylu köpek olduğunu ispata çalışırken,efendisinin gözüne girebilmek için hiçbir fedakarlıktan da kaçınmıyorlar, feda edilen, şeref,onur,haysiyet, vefa, vijdan, ülkesine ve halkına bağlılık....
06 Ağustos 2014 07:45
03:42
 // Ahmet
Agit'in proje'nin parçası olduğu açık,sadece anlatalım-anlatalım-anlatalım... Nasıl ki merkel'in 150 milyon euro vererek iflastan kurtardığı der-spigel benim başbakanıma ' cehennem'e git diyerek kendini kabak gibi belli ediyorsa, bu da öyle. Hep aynı film. Yahudilerle şia cılar pis saldırıyor ama yedikleri aparkatlar, kroşeler, bir okadar sağlam. Bir maçta 3 gol birden atan adam, maradona elle-erdoğan solla atar.. Sağı öldürür,solu süründürür .....
06 Ağustos 2014 03:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler