YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Scolari Alex'in peşinde
Brezilya Ligi'ndeki takımların rüyalarını Alex süslüyor...
Scolari Alex'in peşinde
21 Aralık 2010 / 07:36 Güncelleme: 21 Aralık 2010 / 08:37

Sao Paolo, Cruzeiro, Corinthians ve Fluminense'den sonra Palmeiras da Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusunda ısrarcı olmaya başladı.

Dünyaca ünlü Teknik Direktör Luis Felipe Scolari'nin çalıştırdığı Palmeiras'ın sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek Alex'i kadrosuna katmak istediği belirtildi. Teknik direktör Luis Felipe Scolari, konuyla ilgili Radyo Bandeirantes'e yaptığı açıklamada, "Alex, Fenerbahçe'nin büyük idollerinden biri, Alex'i bırakmak isteyeceklerini düşünmüyorum. Ama biz de onu transfer etmek için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Alex ile görüştük, kendisi de ilgilendiğimizi biliyor, burada büyük bir hayran kitlesi var. Alex'i şu anda Fenerbahçe'nin bir parçası olarak görüyoruz. Ama durumunu da yakından takip ediyoruz. Ocak veya Şubat ayında ne olacağını göreceğiz" diye konuştu.

Alex ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Ocak ayında kararını vereceğini söylemişti. Sarı-Lacivertli takımın starı futbol oynamaya devam etmek istediğini ancak bunun 31 Mayıs'tan sonra hangi takımda olacağına Ocak ayında karar vereceğini belirtmişti. (Milliyet)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler