YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Öz'ün seyahat arkadaşı savcı kimdi?
Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda Dubai çıkarması yapan Savcı Zekeriya Öz, bir anda Türkiye'nin gündemi oldu. Ancak Savcı Öz'e ultra lüks tatilinde ailesinin dışında bir meslektaşı daha eşlik etti.
Savcı Öz'ün seyahat arkadaşı savcı kimdi?
08 Ocak 2014 / 20:30 Güncelleme: 08 Ocak 2014 / 20:32

Zekeriya Öz'ün 9 kişilik Dubai kafilesinde, İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilli Ali Güngör'ün de bulunduğu iddia edildi. Hatta Savcı Güngör, 17 Ekim 2013'de Fly Express adlı acente şirketi tarafından organize edilen tatile ailesiyle birlikte katıldı.

9 kişilik kafile...

İddiaya göre İstanbul Cumhuriyet Savcı Vekili Ali Güngör ve ailesi, Savcı Zekeriya Öz ve ailesi olmak üzere 9 kişi Dubai'nin en prestijli otellerinden olan Jumeirah Zabeel Saray Otel'de konakladı.

Çölde safari...

Dubai Jumeirah Zabeel Saray Otel'in kayıt defterindeki "Mr. Zekeriya Oz & Family" (Bay Zekeriya Öz ve ailesi) ibaresi dikkat çekti. Savcı Zekeriya Öz ve misafirleri, üç akşam yemeklerini odalarında yediler. Oda servisinin getirdiği yemeklerden her bir öğünü için otele 2 bin 604 dolar ödendi. Zekeriya Öz ve misafirleri çift yataklı 5 ayrı odada kaldı. Konuklar denize sıfır otelin tüm imkanlarından faydalanırken, çölde safari keyfi yapmayı da unutmadı. Zekeriya Öz ve beraberindekiler bir hafta sonra Dubai'den Türkiye'ye
döndü.

 

TAKVİM

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler