YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Öz'den flaş açıklama
Savcı Öz'den flaş açıklama
04 Ağustos 2010 10:54
Ergenekon soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriye Öz: Baykal dahil birçok kişiyle ilgili inceleme yapıyoruz.

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da aralarında bulunduğu birçok hakkında ''Ergenekon''soruşturması kapsamında ''adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs'' iddiasına ilişkin inceleme başlatıldığı bildirildi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne girişi sırasında bir basın mensubunun ''Baykal hakkında fezleke hazırladınız mı?'' şeklinde soru yönelttiği İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz, ''adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs etme'' iddiasına ilişkin birçok kişi hakkında inceleme yapıldığını söyledi.

Öz, Baykal'ın milletvekili olması nedeniyle bu konudaki yasal prosedür incelendikten sonra durumunun değerlendirileceğini, şu anda hazırlanmış bir fezlekenin söz konusu olmadığını bildirdi. AA

Türk'lük hiç bu kadar zedelenmemiştir...
 // ibrahim çelikoğlu
Türk adaletin simgesi, olarak bilinir.Birçok devlet Türk'ten adaletin sağlanması için yardım istemiştir.Şu günleri görebilen göz şaşkınlık içinde ve soruyor;Biz Türk'ler bumuyuz?Bu hallere nasıl düştük?vs..
Savcı Öz Türk olduğunu hatırlamalı Hukuk Devleti olduğumuzu unutmadan Türk adaletini her ne pahasına olursa olsun ispat etmelidir.Bu hem Dünyada hem içerde devlete güven ve sevgi getirecektir.Devletimize güvenecek ve kötülere taviz verilmiyecektir......
04 Ağustos 2010 15:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler