YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı karargahtan ayrıldı
Savcı Bilgili, Seferberlik Tetkik Kurulu'ndan ayrıldı
Savcı karargahtan ayrıldı
27 Aralık 2009 / 16:11 Güncelleme: 28 Aralık 2009 / 01:04

Ankara'daki Özel Harp Dairesi'ne bağlı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı'nda ikinci arama devam ediyor. Savcı Mustafa Bilgili, aramanın yapıldığı yerden bir kez daha ayrıldı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yönelik suikast iddialarını soruşturan Savcı Mustafa Bilgili, arama devam ederken Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Müdürlüğü'ne birkaç kez giriş çıkış yaptı.

Öğleden sonra inceleme yapılan yerden ayrılan Bilgili, 1 saat sonra yeniden döndü. Savcı Bilgili, akşam bir kez daha Seferberlik Tetkik Kurulu'ndan ayrıldı.

Ankara'daki Özel Harp Dairesi'ne bağlı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı'nda dün gece başlayan arama devam ediyor.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yönelik suikast iddiaların soruşturan Savcı Mustafa Bilgili, Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Müdürlüğü'nden ayrıldıktan bir saat sonra yeniden döndü. İçeride 11. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi Kadir Kayan ve özel yetkili savcı Şemsettin Özcan da bulunuyor. Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Müdürlüğü'nde dün akşam saat 21.30 sularında savcılar tarafından arama yapılmaya başlamıştı. Aramanın uzun sürmesinin şifreli bilgilerin açılmasından kaynaklandığını iddia edildi.

Savcı, Seferberlik Tetkik Kurulu'ndan ayrıldı

Ankara'daki Özel Harp Dairesi'ne bağlı Seferberlik Tetkik Kurulu, Ankara Bölge Başkanlığı'nda dün gece başlayan aramaya devam ediliyor.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yönelik suikast iddialarını soruşturan Savcı Mustafa Bilgili, Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Müdürlüğü'nden ayırıldı.

İçeride 11 Ağır Ceza Mahkemesi Kadir Kayan ve özel yetkili savcı Şemsettin Özcan bulunuyor. Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Müdürlüğü'nde dün akşam saat 21.30 sularında savcılar tarafından arama yapılmaya başlanmıştı. Yaklaşık 18 saattir arama devam ediyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler