YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı itiraz etti, tekrar tutuklandılar
Savcı itiraz etti, tekrar tutuklandılar
04 Ekim 2011 12:53
Isparta Belediyesi'ne yapılan operasyonda gözaltına alındıktan sonra mahkemece serbest bırakılan 3 kişi savcının itirazı üzerine tekrar tutuklandı.

Isparta Belediyesine düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 3 kişi, Cumhuriyet Savcısı'nın itirazı üzerine tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, ''çete kurma ve yönetme'', ''resmi evrakta sahtecilik'' ve ''ihaleye fesat karıştırma'' suçlamalarıyla gözaltına alınan ve çıkarıldıkları mahkemece, tutuksuz yargılanmalarına karar verilen,  belediyenin iş yaptığı kişilerden F.E, O.Y. ve E.Ş. ile ilgili karara, Cumhuriyet Savcılığı itiraz etti. İtiraz üzerine üç zanlı tutuklandı.

Isparta'da aralarında MHP Isparta İl Başkanı İsa Yalçın ile Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Resul Göçer'in de bulunduğu 28 kişi, düzenlenen operasyonla gözaltına alınmış, sorgulamalarının tamamlanmasının ardından mahkemeye sevk edilen zanlılardan 19'u tutuklanmıştı. Cumhuriyet Savcılığı'nın itirazıyla tutuklanan üç kişiyle birlikte, tutuklu sayısı 22'ye yükseldi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler