YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
SAT'çıların 4'te 1'i FETÖ mensubu çıktı
Fethullahçı Terör Örgütü'nün deniz kuvvetlerine ait SAT'ların dörtte birini ele geçirdiği ortaya çıktı.
SAT'çıların 4'te 1'i FETÖ mensubu çıktı
24 Temmuz 2016 / 10:59 Güncelleme: 24 Temmuz 2016 / 11:03

Yılda sadece birkaç kişinin 9 ay süren ağır kursu geçerek kabul edildiği SAT komandolarının 24'ü darbeci çıktı. Bu rakam toplam personelin 4'te 1'ine karşılık geliyor. Darbeci SAT'çıların peşine düşenler de yine SAT komandoları oldu.

Sualtı Taarruz Grup Komutanlığı veya SAT, Deniz Kuvvetleri personeli olan subay ve astsubayların arasından seçilen, üstün yetenekli askerlerden oluşan, komando birliği olarak biliniyor. 1963 yılında 'Su Altı Komando' adı altında kurulan bu özel birlik, misyonu ve özel kuvvet olması sebebiyle doğrudan Deniz Kuvvetleri Harekat Başkanlığı'na bağlı olarak görev yapıyor.

SAT komandosu olabilmek için 9 aylık SAT İhtisas Kursu'nu başarıyla tamamlamak gerekiyor. Kursa kabul edilen personelden her yıl sadece birkaçı kursu tamamlayarak SAT komandosu olabiliyor.

OSMANLI OLSA BÖYLE KONUŞUR
 // ismail emre
TAYYİP BÖYLE KONUŞSAYDI;

(-Arkadaşlar Tayyip'in askerleriyiz diyerek bağırmayın siz hiç bir kulun askeri değilsiniz siz benim değil Allah'ın askerleri'siniz bu vatanın askerleri'siniz mazlumun koruyucusu bir milletsiniz ben sadece bu millete layık olmaya çalışan bir garip kulum.)

Diyebilseydi mustafa kemalin askerleriyiz diyenler bir daha bu lafı edemezdi..!!!

CHP li seçmen gözünde artı puan olurdu bütünlük daha sıkı sağlanırdı..!

Ama hoşuna gidince şeytan burada devreye giriyor....
24 Temmuz 2016 Pazar 19:26
DÜŞMAN ÇOĞALTMADAN ÖNCE
 // ismail emre
Düşman KURANI KERİMİN uyarısına göre şimdiki düşmanımızdan onlarca kat daha fazla düşmanımız olduğunu söylüyor siz buna düşman mı diyorsunuz?

Düşmanı biliyorsanız önce düşmanı etrafınıza toplamadan önce tedbir alacaksınız öleceksek ölelim diyerek dayılık yapmayacaksınız akıl sahibi aklı selim olacaksınız bunlar zamanında yapılsa durum farklı olurdu kendi içinde güçlenmeden güç sahibi olunmaz..!

Osmanlının düşmanı binlerce kat fazlaydı ama imparatorluk oldu tepside sunulmadı bu nasıl oldu...
24 Temmuz 2016 Pazar 18:36
MUAMMER, KORKU CAHİLLİKTEN GELİR
 // ismail emre
Aşağıdaki yorumda Bir düzeltme yapmak isterim İslam yerine toplum kelimesi kullandım farkında olmadan yanlış anlaşılmasın...

Tekrar yazıyorum;

İSLAM şuan ki dünya düzeninde yaşanan her problemin çözümünü sunmaktadır akıl sahipleri düşünsün öğüt alsınlar diye...bunlar zamanı gelince konuşulursa olay vuku bulmuş demektir önemli olan tedbir almaktır......
24 Temmuz 2016 Pazar 17:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler