YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül'ün geçmişi yumruklarla dolu!
2005 yılında Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen'i yumruklayan, son günlerde ise Eyüp'te kendisini protesto eden vatandaşı darp etmesi ile gündeme gelen Mustafa Sarıgül'ün geçmişte de bu tür vakalarla anıldığı ortaya çıktı.
Sarıgül'ün geçmişi yumruklarla dolu!
05 Mart 2014 / 12:07 Güncelleme: 05 Mart 2014 / 12:21

Feshane'deki Trabzonlular Gecesi'nde emekli ve kalp hastası bir vatandaşı yumruklayan Mustafa Sarıgül, 9 sene önce de CHP'li Ateş Ünal Erzen'i darp etmişti. Sarıgül'ün 2 Kasım 2013 tarihinde Sözcü gazetesine verdiği mülakatın perde arkasını kaleme alan Emin Çölaşan da, 15 dakika süren görüşmelerinde Sarıgül'ün durduk yere duvarı yumrukladığını ifade etmişti.

Tedavisi olmayan psikolojik hastalık

Tedavisi mümkün olmayan "Grandiose (büyüklük) hezeyanı" hastası olduğu bilinen Mustafa Sarıgül'ün, gençlik yıllarında da kameralar önünde yumruklu kavgalara karıştığı kayıtlara geçmişti.

Yıl 1987...

Milletvekilli olduğu dönemde ANAP'lı Nurhan Tekinel ile Meclis'te tartışan ve Tekinel'den yumruk yiyen genç Sarıgül, kavga sonrasında gazetelere serzenişte bulunmuş, "Bana böyle vurdu" diyerek mağdur edebiyatı yapmıştı. Yediği yumruğu günlerce gazetelere anlatan Sarıgül, Tekinel'in "Kendimi savunmuştum, ilk yumruğu o attı" şeklindeki iddialarını ise cevapsız bırakmıştı.

432962212232.jpg

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler