YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül'den flaş açıklama
Deniz Baykal ile görüşen Mustafa Sarıgül konuyla ilgili açıklama yaptı, "Görüşmenin siyasi malzeme yapılmasını istemiyorum"
Sarıgül'den flaş açıklama
23 Temmuz 2010 / 09:59 Güncelleme: 23 Temmuz 2010 / 12:26

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile görüştüğünü, ancak görüşmenin daha önceden planlanmadığını bildirdi.

Sarıgül, yaptığı yazılı açıklamada, bazı basın ve yayın organlarında Deniz Baykal'a yaptıkları nezaket ziyaretiyle ilgili haberlerin yer aldığını hatırlattı.

Baykal'a karşı geçmişte siyasi mücadele verdiklerini ifade eden Sarıgül, açıklamasında şunları kaydetti:

''Ancak kimseyle kişisel bir mücadelemiz ve husumetimiz olamaz. Yetiştiğimiz siyasi gelenek ve aldığımız siyasi kültür bize bunu öğretmiştir. Deniz Baykal ile görüştüğümüz doğrudur. Ancak bu görüşme bazı gazete ve televizyonlarda yansıtılmaya çalışıldığı gibi daha önceden kararlaştırılmış, planlanmış, tasarlanmış bir görüşme değildir. Eski Adalet Bakanımız Seyfi Oktay'ı ziyaret ettiğim gün, kendisiyle birlikte Baykal'ı da ziyaret ettik. Bu tamamen bir nezaket ziyaretidir.''

Görüşmede siyasetin konuşulmadığını vurgulayan Sarıgül, geçmiş ve gelecekle ilgili hiçbir siyasi konuşmanın ve değerlendirmenin yapılmadığını bildirdi.

Sarıgül, olayın bundan ibaret olduğunu ve bunun dışındaki yorum ve değerlendirmelerin gerçeği yansıtmadığını kaydetti. (A.A.)

GANDİNİN SUYU ISINMIŞTIR !
 // BATUHAN
Deniz yine kabına sığamadı sav'ın hesaplarını allak bullak edecek adımı atmış oldu amaç sarı gülü önce İ.B.Ş.B.Bşk.lığına aday sonrada chp gn.bşk.lığına düşünüyor. Deniz şayet muvaffak olursa ayağını kaydıran ve şutlatan sav ve takımından öcünü almış olacak. Baykalda siyaset hastasıdır oda ömür boyu demirel ve erbakan gibi boş durmayıp sürekli ortalığı karıştıracak gözüküyor !...
23 Temmuz 2010 12:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler