YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sapanlı teyzeden şok açıklamalar!
Taksim Gezi Parkı’ndaki olayları sırasında polise sapanla taş atan terör örgütü DHKP-C mensubu Emine C. (53), bu kez Maltepe’deki olaylarda ortaya çıktı.
Sapanlı teyzeden şok açıklamalar!
30 Eylül 2013 / 07:40 Güncelleme: 30 Eylül 2013 / 07:39

Terör örgütünün uzantısı olan Sivas Devrimci İşçi Hareketi mensubu olduğu kaydedilen sapanlı kadın, Taksim’de marjinal grupların polise saldırmasıyla çıkan olaylarda polise sapanla taş atmıştı.

Bu gece Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde iki gündür yaşanan olayların devamında, uyuşturucu çeteleri ile DHKP-C üyeleri arasında çıkan silahlı çatışmada 1’i kadın 5 kişinin yaralandı. Çıkan olaylar sabaha kadar devam ederken, Gezi Parkı’ndaki olayları sırasında polise sapanla taş atan  53 yaşındaki Emine C. bu kez Maltepe’deki olaylarda ortaya çıktı. Bölgede Halk Cephesi üyeleri ile birlikte barikat kurup gazetecilere açıklama yapan Emine C. sabah kadar barikat nöbetini sürdüreceğini ifade etti.

İHA

CEHENNEM TAŞI
 // DÜNYANIN EN KALIN KEMERLİ ADAMI
Teyze mi? Ne teyzesi? Aynı stv filmlerindeki suratsız cadaloz, karga sesli karıya benziyor. Bırakın son günlerini eteğini doldurarak geçirsin. Cehenneme ateş lazım....
30 Eylül 2013 Pazartesi 13:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler