YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sandıkta paralel provokasyon
Manisa'nın Gördes ilçesinde ''Cihan Haber Ajansı Yaka Kartı'' taşıyan 2 kız, seçmeni yönlendirdiği gerekçesiyle sandık başkanı ve polis tarafından salondan çıkarıldı.
Sandıkta paralel provokasyon
30 Mart 2014 / 17:14 Güncelleme: 30 Mart 2014 / 17:19

Gördes Halk Eğitim Merkezi'nde 1090 ve 1091 numaralı sandıkların bulunduğu salonda oy vermeye gelen vatandaşlar, kendilerini oy tercihi konusunda "hırsıza oy vermeyin, ya CHP'ye ya da MHP'ye oy verin" şeklinde yönlendirdiği gerekçesiyle, yakalarında ''Cihan Haber Ajansı (CHA) Yaka Kartı'' yazan iki kızı sandık başkanına şikayet etti.

Sandık başkanı vatandaşların şikayeti üzerine CHA kartı taşıyan kızlar salondan uzaklaştırdı. Daha sonra olay yerine Zaman Gazetesi Gördes sorumlusu Hacı Coşkun geldi.

Coşkun, dışarıda bekleyen polislerle arkadaşlarını salona almadığı gerekçesiyle tartıştı. Emniyet görevlileri Coşkun'a, CHA yaka kartının salonda bulunmak için yeterli olmadığını, basın kartının da bulunması gerektiğini anlattı. Polisle, basın kartı, görevli kartı tartışması yapan Coşkun'a vatandaşlar da tepki gösterdi.

Tartışma sonunda da polis, CHA kartı taşıyan kızların salona girmesine izin vermedi.

 

AA

18:33
 // dun gece
dun gece Engij Noyan abiyi dinleseydiniz bu yapi nedir anlardiniz hep kendi kendime sorardim engin noyan ve fehmi koru niye bunlarla yollarini ayirdilar cevabi dun gece engin abi verdi araftakiler programinda...
30 Mart 2014 18:33
17:35
 // Ahmet
30 yıllık derin yapılanmanın son demi,son baharıdır artık. Hodja feto cia ve mossadın korumasında ya siz? Yazık yazık harcatmayın kendinizi müslüman-türk postu giymiş haçlı,vahşi sermaye neo con cu bu esir için.....
30 Mart 2014 17:35
17:25
 // M.N.A.
Böyle kahpelik bu dünya hariç başka güneş sisteminde bile yok olamaz...
30 Mart 2014 17:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler