YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Samsun'da çatışma...
Samsun'da çatışma...
16 Temmuz 2011 09:51
Diyabakır'da 13 askerimizin şehit olmasının ardından terör örügüt PKK'ya yönelik operasyonlar da arttı. Bugün Samsun'da PKK'lılarla çıkan çatışmada bir terörist yakalandı....

Samsun'un Ayvacık ilçesindeki güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK üyeleri arasında çıkan çatışma sonrası yaralı yakalanan terörist tutuklandı.

Uğurlu köyü ormanlık alanında beş gün önce güvenlik güçleriyle 4 kişilik terörist grup arasında çıkan çatışmada yaralı yakalanan ''Hecer'' kod adlı Diyarbakır Silvan nüfusuna kayıtlı Mehmet Can O, Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığında sorgulaması tamamlandıktan sonra gece geç saatlerde Çarşamba adliyesine sevk edildi. Mehmet Can O'un çıkarıldığı mahkemece tutuklanmasına karar verildi.

Ayvacık ilçesi kırsalında 5 gün önce, güvenlik güçleri ile 4 kişilik PKK'lı grup arasında çatışma çıkmış, çatışma sonrası güvenlik güçlerinin bölgedeki arama tarama faaliyetleri sırasında bir terörist yaralı yakalanmıştı. Teröristle birlikte bir kalaşnikof tüfek, bir tabanca, 500 gram C4 patlayıcı, 3 el bombası, bir telsiz, güneş enerjisiyle şarj olan bir batarya ve yiyecek ele geçirilmişti. (AA)

bu nasıl devlet...
 // ibrahim çelikoğlu
Uğuşturucu olduğu zaman peşinden adam eksik olmuyor.Milletini fişliyor,bıçak bile taşımak mümkün değil.Magandaları üzerinden eksik olmuyor,işyerinitalan ettiriyor nefes aldırtmıyor.Öyle devletki PKK olduğu zaman siniyor,korkuyor.PKK'lı hertarafta kol geziyor,haraç,uğuşturucu onların işleri.İş yaptıkları emekli binbaşı veya astsubayım diyen kesebaşıları.PKK'da silah nasıl oluyorda taşıması bile zor,istenmediği kadar bol silah,kontrol edilemiyor,istediği ...
16 Temmuz 2011 12:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler