YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şamil Tayyar’dan bomba iddia
Şamil Tayyar, Gezi ve 17 Aralık’ta dökülen MİT’in Musul operasyonunda da dağıldığını belirterek, "Asıl operasyon MİT’e yapılmalı, tehlike içeride" dedi.
Şamil Tayyar’dan bomba iddia
13 Haziran 2014 / 18:26 Güncelleme: 13 Haziran 2014 / 18:41

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Gezi ve 17 Aralık’ta dökülen MİT’in Musul operasyonunda da dağıldığını belirterek, "Asıl operasyon MİT’e yapılmalı, tehlike içeride" dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, Gezi ve 17 Aralık’ta dökülen MİT’in, IŞİD’ın Musul operasyonunda da dağıldığını belirterek şunları söyledi:

"Hakan Fidan üzerinden kurumu tümüyle korumak zaafa yol açıyor. Emniyet ve ordudaki ayıklama MİT’te aynı şiddette yaşanmadı. Kontrolsüz sahadan karargaha ulaşan yanlış bilgiler hükümeti de yanıltıyor. Asıl operasyon MİT’e yapılmalı, tehlike içeride" dedi.

 

İHA

16:55
 // NEREYE KADAR?
Orduda hain var, Emniyette hain var, yargıda hain var, Mit'te hain var... Velhasıl dört ana damarımız bizi zehirliyor. Ne yapalım yani damarları kesip, kendimizi mi öldürelim. Bunları söylemek yerine icraat yapın. Hadi ben bu haberi ve iddiayı okudum, ne yapabilirim ki? Tek yapabildiğimiz, hükümete destek olup oy vermek. O oyları neden verdiğimizi de biliyorsunuz. Varsa hain, bulun ve kestirmeden temizleyin. Öyle yer değiştirmeyle olmaz bu işler. Ayrıca hainliğin tanımı da, son derece adil ve evrensel olmalıdır....
13 Haziran 2014 16:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler