YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saldırıya Davutoğlu'ndan çok sert cevap
Hakkari'de çarşı iznindeki üç askerimizin şehit edilmesi üzerine açıklama yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye'ye kaosa, kargaşaya sürüklemek isteyen iç ve dış çevreler ve odaklar tarafından nasıl planlar yapıldığının açık bir göstergesi" dedi.
Saldırıya Davutoğlu'ndan çok sert cevap
25 Ekim 2014 / 21:15 Güncelleme: 25 Ekim 2014 / 21:16

Başbakan Davutoğlu şöyle konuştu;

"Bütün bunlar, açık şekilde Kobani olayları ve arkasını takip eden gelişmeler göz önüne alındığında, Türkiye'ye kaosa, kargaşaya sürüklemek isteyen iç ve dış çevreler ve odaklar tarafından nasıl planlar yapıldığının açık bir göstergesi" dedi.

"Bütün halkımızı bu saldırı karşısında tek vücut halinde olmaya, tam bir birlik ve beraberlik içinde bu saldırıya karşı milli şuurumuzu, bilincimizi harekete geçirmeye davet ediyorum."

"Teröre taviz vermeyin"

'Süreç, teröre taviz verme süreci değildir. Öcalan'a sekretarya konusunda bizden böyle bir açıklama olmadı. Kimseye verilmiş sözümüz yok. Kimsenin kamu düzeni sağlanmadan kendince bir hüküm vermesine itibar etmemesi gerekir'

'Kılıçdaroğlu geçen gün yaptığı bir açıklamada Öcalan'ın benimle görüştüğüne dair çok açık söylüyorum ihanet içeren bir açıklama yaptı. Kimse bizden bir açıklama olmadan bu tür itham ve iftiralarla toplumu provoke etmemelidir. Kobani'deki gelişmelere Türkiye her zaman insani yardım açısından bakmıştır. Son birkaç gün içinde ortaya çıkan gelişmeleri herkesin yakından takip etmesi lazım. Türkiye'de sokağı kana bulayan bu Vandallar Kobani'ye yardım edilmesi için bunu yaptıklarını söylüyorlardı.'

Komik
 // Rızvan
Bişey derdim ama yayınlanmaz :))...
25 Ekim 2014 21:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler