YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saldırı hazırlığında olan DAEŞ'e şok! 14 terörist öldürüldü!
Türkiye'ye saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen terör örgütü DAEŞ hedefleri vuruldu. İlk belirlemelere göre 14 DAEŞ üyesi öldürüldü.
Saldırı hazırlığında olan DAEŞ'e şok! 14 terörist öldürüldü!
01 Haziran 2016 / 09:03 Güncelleme: 01 Haziran 2016 / 09:51

Türkiye'ye atış hazırlığında olduğu değerlendirilen Halep'in kuzeyindeki terör örgütü DAEŞ unsurları, Fırtına obüsleri ve çok namlulu roketatarlarla vuruldu. Koalisyon güçlerine ait savaş uçaklarının da hava harekatı sonucu ilk tespitlere göre 14 terör örgütü DAEŞ üyesi öldürüldü.

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, dün Suriye'den Türkiye'ye atış hazırlığında olduğu değerlendirilen terör örgütü DAEŞ unsurları tespit edildi.

Bunun üzerine Halep'in kuzeyindeki hedefler misliyle mukabele kapsamında, Fırtına obüsleri ve çok namlulu roket atarlar tarafından vuruldu. Ayrıca koalisyon güçlerine ait savaş uçakları Kafer Kalbayn bölgesine hava harekatı düzenledi.

Atışlar ve hava harekatı sonucunda ilk belirlemelere göre terör örgütü DAEŞ üyesi 14 kişi etkisiz hale getirildi. Örgüte ait tank ile iki havan mevzisi, bir karargah binası ile üç araç imha edildi.

 // Erol efe
Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyizaman hemde biran once...
02 Haziran 2016 15:54
GÜZEL BİR HABER
 // ismail emre
güzel bir gelişme devamını bekliyoruz ......
01 Haziran 2016 Çarşamba 09:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler