YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saldırganın bu seferki kurbanları kot pantalonlu
Saldırganın bu seferki kurbanları kot pantalonlu
16 Şubat 2008 12:40
Saldırganın bu seferki kurbanları kot pantalonlu

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde mini etekli oldukları gerekçesiyle 2 kız öğrenciye şırıngayla asit olduğu sanılan bir sıvı sıkan, daha sonra da 2’si hemşire 3 kadına benzer saldırı yapan bir kişi yakalandı. Saldırganın üzerinde 2 adet şırınga çıktı.


Saldırganın bu seferki kurbanları kot pantalonlu. Atatürk Bulvarı’nda bu sabah 09.30'da meydana gelen olayda, 17 yaşındaki İ.K. ve yaşıtı E.Ş. şırıngalı saldırıya uğradı. Şırıngayla sıkılan sıvı İ.K.’nın montuna, E.Ş.’nin ise pantalonuna isabet etti. Saldırıya uğrayan 2 kız, Tarsus Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

SALDIRGAN YAKALANDI


Tarsus’ta pazartesi gününden bu yana 7 kişiye şırıngalı saldırıda bulunan 28 yaşındaki D.K., MOBESE kamerasıyla yapılan takiple yakalandı. Gerçekleştirdiği saldırılarla Türkiye’nin gündemine oturan zanlının yakalanması için Tarsus Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı olağanüstü önlem bugün sonuç verdi. Kadın sivil polislerin ‘tuzak’ olarak devriye gezdiği bölgede bugün sabah 2 kız öğrencinin saldırıya uğraması üzerine bölgeyi ablukaya alan polis, MOBESE kamerasından Langen Bulvarı’ndaki Yeşilyurt Apartmanı’na girdiği saptanan saldırgan, burada üzerindeki bir şırınga ile kıskıvrak yakalandı.


28 yaşındaki 1.90 metre boşundaki D.K., ifadesi için Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Bereli ve sakalsız olan ve daha önce saldırıya uğrayan kızların verdiği eşkale de uyan D.K.’ın, saldırıları neden gerçekleştirdiği araştırılıyor.


İlgili haber için TIKLAYIN
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler