YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sakık sitem etti: "Bizi korumadılar"
Sırrı Sakık: "Saldırıya maruz kalacağımız bilindiği halde korunmadık"
Sakık sitem etti: "Bizi korumadılar"
06 Şubat 2010 / 07:16 Güncelleme: 06 Şubat 2010 / 07:28

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Merkez binasına yapılan silahlı saldırı sonrası olay yerine gelen Muş Milletvekili Sırrı Sakık, saldırıya maruz kalacaklarının bilinmesine rağmen yeterli güvenlik önlemi alınmadığını söyledi.

 

 

 

 

Sırrı Sakık, BDP Genel Merkezi'ne yapılan silahlı saldırı sonrası Balgat'taki parti binasına geldi. Saldırı hakkında basın mensuplarına bilgi veren Sakık, defalarca saldırıya maruz kalmalarına rağmen yeterli güvenlik önlemi alınmadığını kaydetti. Diğer siyasi partilerde daha üst seviyede güvenlik tedbirleri alındığını belirten Sakık, "Diğer partilerdeki koruma ve kollamayı görün. Bizim parti binası önünde şeklen bir polis duruyor. Yüzde 99 saldırıya maruz kalacağımız bilinmesine rağmen yeterli güvenlik önlemi alınmadı." dedi.

 

Saldırı sırasında parti binası içinde İhsan adlı kişinin bulunduğunu ifade eden Sakık, olayda herhangi bir kişinin yaralanmadığını belirtti. Sakık daha sonra gazetecilere binayı gezdirdi.

CİHAN

AÇILIMIN ÖNÜ KESİLMEK İSTENİYOR DİKKATLİ OLALIM !
 // BATUHAN
Bu saldırı kaybedecek bir şeyleri kalmayanların gider ayak BDP'li leri isyana veya teröre yönlendirmek istemeleridir,sevgili kürt kardeşlerimiz dikkatli olsunlar tahriklere gelmesinler,barajın altında kalma korkusu Milliyetçilikle oy avlayıcıların sevdası olsa gerek selamlar....
06 Şubat 2010 12:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler