YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sahte BBG izlenme rekoru kırdı
Beykoz'daki sahte BBG evi dünyaya haber oldu, kısa sürede okunma rekorları kırdı. İşte sahte BBG evinin görüntüleri;
Sahte BBG izlenme rekoru kırdı
12 Eylül 2009 / 07:35 Güncelleme: 12 Eylül 2009 / 16:03
‘Sahte BBG evi’ haberine küresel ilgi Beykoz’daki sahte BBG evi haberi dünyanın en büyük haber portallarında en çok okunan haberler arasına girdi.

ABD’nin en çok izlenen haber portallarından msnbc.com, anasayfadan linkle duyurduğu haberi çok geniş işledi ve tüm detayları ve açıklamaları aktardı. Video görüntüleriyle birlikte yayına verilen haber izleyen 1 saat içinde en çok izlenen haberler listesinde birinci sıraya yükseldi.

Ayrıca, neredeyse tüm dünyanın en çok izlediği ve güvendiği haber portalı olan BBC de “BBG tarzı programla kandırdılar” başlıklı haberini Avrupa sayfalarında başa çekti. Kısa süre anasayfada da yer alan haber, kısa sürede en çok tıklanan ilk 3 haber arasına girdi.

CNN.com’un internet sitesinde de haber büyük ilgi topladı. Avrupa sayfalarında aktarılan haber dün en çok izlenen on haber arasındaydı.
bunlara gerek yok
 // murat orel
Oraya giderek kendi vücudlarını show yaparak ünlü olmaya çalısacaklarına. hoslandıgı erkek dahi olsa ona naz yapacaklarına, cinsel yasamak istesede adı çıkacağına, sevglim bana araba aldı diyeceklerine, bu cinsellik olayını kadınlar düz olarak doğrudan yaşasaydı. Böyle bir şey olmazdı. İnsan ne kadar zaralı bir şey yapıyorsa insanların arasında olan iletişim sorunundan kaynaklanır...
13 Eylül 2009 03:06
Tuzak
 // Fehmi Arvas
Başarılı olsun diye Kızlarını böyle tuzaklara gönderen Anneler çok dikkatlı olsunlar.Bilmeden Kizlarını nasılda böyle yerlere gönderiyorlar,sonradan başlarına gelenlerini az sanmasınlar.Ne yazıkki bu Annelere desek, Kızlarınızı Dinini öğrenmek için bir Sohbete yollayın, göndermezler.Çünkü Dinini öğrenmek Ahiretini kazandıracak,bu Anneler buna razı olmazlar,çünkü Para çok değerli onlar için.Ha birde Kızları meşhur olacakya?
Bunların Kızları şimdi b...
12 Eylül 2009 11:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler