YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahin'i vuran zanlı yakalandı
Şahin'i vuran zanlı yakalandı
07 Kasım 2009 17:04
Hikmet Şahin'i silahla ağır yaralayan zanlı Antalya'nın Lara ilçesinde kaldığı otelde sahte kimlikle yakalandı

Olayın ardından yoğun bir çalışma başlattıklarını, bütün ekiplerin alarma geçirildiğini ve özel bir ekip kurulduğunu anlatan Zeki Çatalkaya, "Şüphelinin gidebileceği bütün yerler araştırıldı. Bütün kentler uyarıldı. Fotoğrafları dağıtıldı. Bulunabileceği yerlerde titiz bir araştırma başlatıldı. Sahte kimlik kullanan şahsın İstanbul'a gittiğinin belirlenmesi üzerine burada operasyon yaptık. Son anda elimizden kaçırdık.Ancak takibimizi sürdürdük. Antalya Lara'da kaldığı otelde sahte kimlikle şahsı yakaladık" dedi.

Zeki Çatalkaya, sabıkalı olan Hüseyin Şimşek'in olayda kullandığı suç aletinin henüz ele geçirilemediğini belirterek, "Olayın sebebi henüz belli değil. Olay çok yeni. Zanlı Bursa'ya getiriliyor. Olayı çok yönlü olarak araştırıyoruz. Olayın arkasında kimsenin olup olmadığını, sebebini araştırıyoruz. Hepsi zanlının Bursa'daki sorgusunun ardından netlik kazanacak" diye konuştu.

Zanlı Hüseyin Şimşek'in bir saat içerisinde Bursa'da olacağı, Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekip tarafından sorgulanacağı öğrenildi.

Öte yandan, bacağına isabet eden 2 kurşunla ağır yaralanan ve çok kan kaybettiği için yoğun bakımda olan eski başkan Hikmet Şahin'in durumunun ise ciddi olduğu bildirildi.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler