YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahin: Kimse alınmasın
TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, bir gazetecinin"Genelkurmay'dan saldırıyla ilgili bir açıklama istemiştiniz ama hala bir açıklama gelmedi"sorusuna"Genelkurmay Başkanımızın bugün bir toplantısı vardı. Bu bir açıklamadır"şeklinde cevap verdi.
Şahin: Kimse alınmasın
21 Haziran 2010 / 11:45 Güncelleme: 21 Haziran 2010 / 12:19

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, bir gazetecinin ''Genelkurmay'dan detaylı bir açıklama istemiştiniz böyle bir açıklama gelmedi'' sözleri üzerine, ''Bugün Genelkurmay Başkanımızın basın toplantısı var. Bu bir açıklamadır. TBMM Başkanı olarak milletimizin hissiyatını dile getirmek benim görevimdir. Çünkü TBMM yasama organı olduğu kadar bir denetim organıdır ve kuvvetler ayrılığı ilkesi gereği yürütmenin dışında başka bir organdır. Tabi ki denetim görevimizi de yapacağız. Eksikler olursa bunu da söyleyeceğiz. Milletimizin beklentilerini dile getireceğiz. Bundan hiç kimse alınmasın, darılmasın'' dedi.
AA

YARASI OLAN GOCUNSUN !
 // BATUHAN
Ya konuşmayacaksınız yada doğruysa arkasında durup kıvırmayacaksınız. Karşı taraf suçluysa zaten alınıp darılacaktır "suçu gelin etmişler hiç kimse damat olmamış" şayet ima olunan suçsuz ise üfürülmüş olacak oda hiç oralı alınmaz söz sahibine geri döner. Ben açıklamayı hatırlıyorum hesap soruluyordu bırakın muhatabı sorunuzu cevaplasın ona göre gerekirse cevap verirsiniz !...
21 Haziran 2010 13:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler